ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

РЕМОНТНІ РОБОТИ У НОК КВЛ

У Навчально-оздоровчому комплексі КВЛ триває робота з покращення умов проживання та навчання особового складу.
Наразі розпочато капітальний ремонт приміщень лазні.


СОЛОДКІ ЛІКИ ВІД БДЖОЛЯРА-БЛАГОДІЙНИКА

До Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна від тарасівських бджолярів-благодійників, зокрема від Харченка Анатолія Івановича, учасника спільного проекту «Моя Україна, моя історія», було передано екологічно чистий мед.
Другий рік поспіль триває ця акція. Даруючи богунівцям насолоду, бджоляр робить внесок у зміцнення їхнього здоров’я, допомагає долати напруження та перевтому.
Висловлюємо вдячність Анатолію Івановичу за піклування про юних вихованців НОК КВЛ.


У ЛІЦЕЇСТІВ НОК КВЛ З’ЯВИЛАСЯ МОЖЛИВІСТЬ ЗАЙМАТИСЯ СПОРТОМ ПІД ЧАС ПЕРЕРВИ

15 листопада 2018 року у приміщеннях Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна було встановлено 12 спортивних стінок.
У ліцеїстів з’явилась можливість займатися спортом не тільки згідно з навчальним планом, а й під час перерв. Такій підхід має позитивний вплив не тільки для покращення фізичної форми юнаків, а і навчання в цілому, адже відомо. що чергування фізичного та інтелектуального навантаження підвищує працездатність.

 

 


ВОЛОНТЕРСЬКА ПІДТРИМКА У НОК КВЛ

У листопаді 2018 року за сприяння представників Союзу українок в Америці Марії Фуртак та Ольги Грицак у медичному пункті НОК КВЛ встановлено пральну та сушильну машинку, що значно полегшить господарчі справи.
Висловлюємо щиру вдячність представниками Союзу українок в Америці.

 

 

 


РОБОЧИЙ ВІЗИТ НАЧАЛЬНИКА КВЛ ДО НАВЧАЛЬНО-ОЗДОРОВЧОГО КОМПЛЕКСУ

31 жовтня 2018 року начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна генерал-майор Гордійчук І.В. відвідав Навчально-оздоровчий комплекс.
Під час зустрічі та спілкування з ліцеїстами молодшого курсу Ігор Володимирович привітав іменинників, а також нагородив цінними подарунками кращих знавців англійської мови та богунівців з кращими показниками у спорті.


НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПІЗНАННЯ ІСТОРИЧНИХ ПАМ’ЯТОК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Навчально-оздоровчому комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна з військової частини міста Старокостянтинів був переданий у користування сучасний автобус.
Відтепер питання щодо здійснення поїздок на великі відстані залишилися позаду, адже у ліцеїстів з’явилася чудова можливість більше відвідувати історичні місця, знайомитися з визначними пам’ятками культури України, що, безперечно, сприятиме розвитку їх світогляду.


УДОСКОНАЛЕННЯ НАВЧАЛЬНО-МАТЕОІАЛЬНОЇ БАЗИ У НОК КВЛ

Тільки-но закінчився 2017-2018 навчальний рік, богунівці роз’їхались по домівкам на канікулярну відпустку, але в Навчально-оздоровчому комплексі КВЛ продовжуються робота із удосконаленню навчально-матеріальної бази для наступного навчального року.
Так проводяться ремонтні роботи у спортивному залі Навчально-оздоровчого комплексу.


ПОПОВНЕННЯ АВТОМОБІЛЬНОГО ПАРКУ НОК КВЛ

15 червня 2018 року за сприяння начальника центрального автомобільного управління озброєння Збройних сил України автомобільний парк Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна отримав чергове підкріплення у вигляді пасажирського автобуса ПАЗ-672 також найближчим часом очікується поповнення ще трьома новенькими автобусами БОГДАН, що значно підвищить мобільність і кількість особового складу, які будуть залучатися до культурно-освітніх заходів впродовж навчального року.


Новітня система харчування — це великий крок вперед!

З 1 жовтня 2017 року в Навчально-оздоровчому комплексі організовано харчування за новою системою.  Різноманітні страви та якість продуктів на високому рівні! 100% відгуків від ліцеїстів позитивні!