УКРАЇНСЬКА МОВА

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ДЛЯ ЛІЦЕЇСТІВ НОК КВЛ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

В Навчально -здоровчому комплексі українську мову та літературу ліцеїсти вивчають дистанційно, згідно тематично — поурочних планів.Усі завдання ліцеїсти отримають вчасно  і завжди знаходяться на зв’язку з вчителем(спілкуючись з учителями в телефонному режимі через Viber та електронну пошту). Оцінювання знань ліцеїстів з опрацьованих тем проводиться шляхом виконання онлайн тестів,яке ліцеїсти виконують на сайті naurok. com. ua.

Ліцеїсти, котрі якісно ,добросовісно виконують та вчасно здають виконані завдання:

7 РОТА:

Овсійко, Морозов, Трушковський, Миронов, Погорілий ,Горький,Кудінов,Негода;

8 РОТА:

Бондаренко Д., Кушнірук, Деренко,  Гордєєв ,Орлов,Селямієв ,Сизов,Частяков,Токаренко,Єфімець ,Іванченко,Бобко.

З української літератури найкращі:

8 РОТА:

Кушнірук,Єфімець,Слепченко ,Іванченко ,Бєдін;

7 РОТА:

Фесик,Боряк,Негода,Колосков,Янченко.

Ліцеїсти, котрі працюють неякісно:

7 РОТА

Фімін, Травков, Макогон, Алякін ,Кудря ,Криволапов.

8 РОТА

Мамаєв, Железнов, Чумак, Нечай ,Земенко,Протань, Чорний.

Попри неодноразові звернення вчителів дані ліцеїсти не бажають якісно працювати над дистанційним навчанням, не бажають спілкуватися з вчителями, не своєчасно виконують завдання з предметів навчання.


УЧАСТЬ ЛІЦЕЇСТІВ НОК КВЛ У ІІІ (ОБЛАСНОМУ) ЕТАПІ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

18 січня 2020 року ліцеїст 7 роти 4 взводу Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна Кудінов Олександр брав участь у ІІІ (обласному) етапі олімпіади з української мови та літератури в Софіївсько-Борщагівському навчально-виховному комплексі «Спеціалізована школа І — ІІІ ступенів».
За результатами рішення журі ІІІ ( обласного) етапу олімпіади ліцеїст Кудінов Олександр посів ІІІ призове місце серед учасників. Учителі-предметники Федченко Оксана В’ячеславівна (вчитель української мови ) та Головко Тетяна Володимирівна (вчитель української літератури) усвідомлено підійшли до відбору ліцеїста, правильно визначивши його можливості та обмеження і раціонально спланувавши роботу з ним.
Кожна дитина талановита!


КРАЩІ ЗНАВЦІ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ В НАВЧАЛЬНО – ОЗДОРОВЧОМУ КОМПЛЕКСІ

8 РОТА (9 КЛАС)

Чехар Матвій;
Єфімець Віталій;
Березовець Павло;
Заболотній Данило;
Бондаренко Даніїл;
Деренко Артем ;
Каменной Ілля.


ДНЮ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

«Нас багато, ми різні, на всіх об’єднує спільна мета». Під цим гаслом у День української писемності та мови українці писали щорічний національний диктант єдності — «Крила України». До цього масштабного національного флешмобу долучилися і ліцеїсти Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Вони мали змогу не лише перевірити свої знання, а й відчути себе частинкою великої єдиної держави – України.