УКРАЇНСЬКА МОВА

УЧАСТЬ ЛІЦЕЇСТІВ НОК КВЛ У ІІІ (ОБЛАСНОМУ) ЕТАПІ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

18 січня 2020 року ліцеїст 7 роти 4 взводу Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна Кудінов Олександр брав участь у ІІІ (обласному) етапі олімпіади з української мови та літератури в Софіївсько-Борщагівському навчально-виховному комплексі «Спеціалізована школа І — ІІІ ступенів».
За результатами рішення журі ІІІ ( обласного) етапу олімпіади ліцеїст Кудінов Олександр посів ІІІ призове місце серед учасників. Учителі-предметники Федченко Оксана В’ячеславівна (вчитель української мови ) та Головко Тетяна Володимирівна (вчитель української літератури) усвідомлено підійшли до відбору ліцеїста, правильно визначивши його можливості та обмеження і раціонально спланувавши роботу з ним.
Кожна дитина талановита!


КРАЩІ ЗНАВЦІ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ В НАВЧАЛЬНО – ОЗДОРОВЧОМУ КОМПЛЕКСІ

8 РОТА (9 КЛАС)

Чехар Матвій;
Єфімець Віталій;
Березовець Павло;
Заболотній Данило;
Бондаренко Даніїл;
Деренко Артем ;
Каменной Ілля.


ДНЮ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

«Нас багато, ми різні, на всіх об’єднує спільна мета». Під цим гаслом у День української писемності та мови українці писали щорічний національний диктант єдності — «Крила України». До цього масштабного національного флешмобу долучилися і ліцеїсти Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Вони мали змогу не лише перевірити свої знання, а й відчути себе частинкою великої єдиної держави – України.