Спілкування англійською мовою, яке приносить задоволення

IMG_0001-min23 січня 2018 року у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна продовжилися заняття ліцеїстів з носіями англійської мови — стипендіатами «Програми імені Фулбрайта».

Крістофер Робінсон завітав до ліцеїстів 2 взводу 4 навчальної роти. Він розповів про свою родину, про себе, свої вподобання та чим саме займається в Україні.

Крістофер поспілкувався з кожним ліцеїстом, поцікавився хобі юнаків. Особливо його вразили відповіді богунівців на питання: «Чому хлопці вирішили пов’язати своє життя з військовою справою?» Крістофера зворушив патріотизм юнаків, їх налаштованість на обрання військової професії для захисту Батьківщини.

Під час зустрічі та спілкування у невимушеній обстановці з’ясувалолося, що богунівці та наш гість мають однакові захоплення у спорті та музиці. Юнаків зацікавили розповіді Крістофера про враженнях від Києва,  незвичні для нього страви в українській кухні.

В цілому, проведеним заняттям залишилися задоволені і ліцеїсти, і їх співрозмовник. Адже заняття з ним було не тільки цікавим і пізнавальним, а розвивало навички юнаків у спілкуванні англійською мовою.

IMG_0004-min