ШАНОВНІ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ВЧИТЕЛІ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ), ЛІЦЕЇСТИ!

Щиро вітаю вас із визначним для нашої держави святом — Днем працівників освіти! Професія вчителя – одна з найбільш благородних і шанованих у нашому суспільстві, її поважають і цінують в усьому світі, у кожній культурі.

Педагогічна діяльність освітян Київського військового ліцею імені Івана Богуна наповнена особливим змістом, адже саме тут завдяки їх професіоналізму, безкорисливій  любові до дітей, віри в них, виховується військова еліта Збройних сил України.

Своєю невтомною працею наші вчителі  формують майбутнє України, її духовне відродження, передаючи ліцеїстам-богунівцям безцінний скарб освіченості. Впроваджуючи нові освітні технології та інновації, постійно підвищуючи якість викладання навчальних предметів,  вони сприяють модернізації змісту навчально-виховного процесу в КВЛ.

У цей святковий день, шановні вчителі, прийміть щиру вдячність за вашу самовіддану працю, щире служіння обраній справі, невпинний творчий пошук і щедрість душі.

Низький уклін за вашу вірність покликанню і богатство душі, яке ви щедро даруєте нашим вихованцям! Бажаю постійного творчого натхнення, міцного здоров’я, благополуччя, щастя і нових досягнень у професії!

Велика шана, подяка та низький уклін мужнім захисникам рідної землі. Саме завдяки їх вірності військовій присязі, відданості українському народові ми сьогодні маємо можливість вшановувати наших освітян, вітати їх з професійним святом.

Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

Слава Україні!

 

З повагою

 

Начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор І.В. ГОРДІЙЧУК