ЩОТИЖНЕВИЙ ДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У КВЛ

21 листопада 2018 року у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна в рамках програми проведення щотижневого дня англійської мови для ліцеїстів були заплановані та проведені ряд заходів із вдосконалення вивчення англійської мови.

Так у актовій залі ліцею голова МК з іноземної мови Туріцина О.М.  представила до перегляду другу частину фільму «Гладіатор» режисера Рідлі Скотта англійською мовою. До цього заходу були залучені ліцеїсти старшого та молодшого курсу.

Крім цього, з ліцеїстами 4 та 5 навчальних рот була проведена зустріч з носієм англійської мови в рамках English Speaking Club, організована за сприяння ГО «Аномалія» та її засновника Девіда Пластера (David Plaster).. Волонтери ціеї організації Вілл, Пітер і Джоел зустрілися з ліцеїстами та  у неформальній обстановці спілкувалися англійською мовою з юнаками на різні теми.

На думку керівництва ліцею та вчителів кафедри МК з англійської мови, такій підхід до вивчення іноземної мови допомагає та мотивує юнаків на покращення та вдосконалення знань з предмету.