ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНІВЦІ!

Сьогодні ми відзначаємо День матері — зворушливе свято, яке має особливе значення для кожної людини, народжує у серці почуття безмежної ніжності.

Цього дня у кожного з нас є особлива можливість подякувати нашим матерям за дароване життя, безмежну  світлу любов і домашній затишок. Їхні молитви за нашу щасливу долю, турбота і підтримка в скрутну хвилину ведуть нас по життю, не дають  впасти у відчай, вселяють віру у власні сили.

Наші матері назавжди будуть для кожного з нас найдорожчими святинями, втіленням моральних чеснот, самовідданості і самопожертви. З покоління в покоління вони передають традиції культури та духовності, прищеплюючи почуття  любові до рідної землі.

Споконвіку жінка-матір в Україні символізує берегиню роду, хранительку його духовних цінностей і традицій та звичаїв. Українські матері – надзвичайно сильні духом та прекрасні душею. Вони народили та зростили непоборних героїв, наповнивши їх серця любов’ю до Батьківщини, благословили на захист і оборону рідної неньки-України.

Тож низько вклонімося кожній матері за її велике терпіння, життєву мудрість і мужність, з якими вона долає всі негаразди.

Дякую за довіру нам своїх дітей матерям, які стали вдовами.

Дякую за правильний вибір матерям, які підтримали бажання своїх дітей навчатись в нашому навчальному закладі.

Від щирого серця вітаю всіх матерів та бажаю здоров’я, благополуччя, родинного затишку!

Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

Слава Україні!

З повагою —

начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор І.В. ГОРДІЙЧУК