ЗНАЙОМСТВО ІЗ ХАРКІВСЬКИМ НАЦІОНАЛЬНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ПОВІТРЯНИХ СИЛ

Військові є  скрізь: у небі, в морі, на землі. І саме тому для ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна дуже важливим кроком у житті є вчасно зроблений вибір військової спеціальності. Адже  професія військовослужбовця є професією за покликом серця й душі, і тільки обравши найомріяніший напрямок офіцер зможе не лише із честю та гордістю, а й із комфортом та позитивним налаштуванням виконувати свій обов’язок перед Батьківщиною та українським народом.

Уже традиційним для ліцеїстів  стало відвідування вищих військових навчальних закладів за рік до випуску із ліцею. Коли вже ніби й визначився, але ще й вагаєшся, коли ще є час для роздумів.

14 травня сто наших вихованців із 1, 2 та 3 навчальних рот на чолі із заступником начальника ліцею з навчальної роботи полковником Оржешком Д. В. поїхали у Харківський національний університет повітряних сил, де вже сьогодні, 15 травня, детально  ознайомилися із навчально-матеріальною базою закладу, здійснили пізнавальну екскурсію навчальними класами. Різноманіття факультетів таки змусить задуматися майбутніх абітурієнтів, але такого типу поїздки дають змогу якнайкраще відчути на собі атмосферу тієї професії, з якою вже скоро кожен із юнаків крокуватиме по життю.