УЧАСТЬ ЛІЦЕЇСТІВ У ЗАХОДІ «BALTIC GUARD 2019»

Ліцеїсти Київського військового ліцею імені Івана Богуна брали участь у заході «Baltic Guard 2019», який проходив у міжнародному літньому військовому таборі «Zalgiris » (Литовська Республіка).
Від КВЛ поїхали ліцеїсти: Цуд Дмитро, Моісеєв Віталій, Долгушин Віталій, Сандул Андрій, Абурас Рошді, Скакун Микола, Махов Глікерій, Жгут Григорій, Галенко Едуард, Глущенко Нікіта.
За період перебування у таборі богунівці познайомились з молоддю військово-патріотичних шкіл Литви (20 чол.), Латвії (20 чол.), Естонії (13 чол.), Польщі (20 чол.) та Великобританії (20 чол.). Спілкування між юнаками та дівчатами відбувалось переважно англійською мовою.
Всі учасники, були розподілені випадковим чином на чотири підрозділи по 25 чоловік. Інструкторами в групах були курсанти литовських ВВНЗ.
Керівництво заходу «Baltic Guard 2019» спланувало дуже цікаву та насичену програму для учасників: змагання між командами, тактичне навчання, бойова стрільба, смуга перешкод, відпрацювання практичних навичок з військової справи.
Наші ліцеїсти проявили себе з найкращої сторони, посівши призові місця у змаганнях із футболу, волейболу, армреслінгу.
Щовечора кожна країна-учасник представляла себе виступом. Наші богунівці виконали «Ой на горі та й женці жнуть» з елементами гопака.
Також був організований культурний відпочинок для учасників у вигляді екскурсій до міста Каунас.