ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНІВЦІ!

Щиро вітаю українських танкістів із професійним святом, Днем танкістів, яке стало одним з найбільш шанованих у військах професійних військових свят.
Сьогодні механізовані і танкові українські війська складають основу Сухопутних військ Збройних сил України. Коли розпочалася російська агресія, вони усією своєю міццю стали на захист рідної землі. Міцно тримаючи позиції, воїни-танкісти неодноразово демонстрували високий професіоналізм і бойову майстерність у протистоянні агресору. Танкові війська — «залізний кулак» Збройних сил України.
Неможливо переоцінити роль танкових підрозділів та мужність їхніх екіпажів у протистоянні російським окупантам, які брали участь у всіх знакових операціях, що проводилися у зоні АТО: звільненні Слов’янська, Краматорська, боях у Донецькому аеропорті. І фактично на всіх загрозливих напрямках роль танкістів була вирішальною.
Вітаю з професійним святом танкістів, наразі офіцерів КВЛ капітана Поліщука І.С. з Навчально-оздоровчого комплексу КВЛ, заступника начальника ліцею з морально-психологічного забезпечення Пікуля Є.В. та командира 5 навчальної роти підполковника Гоцака Ю.А.
Кожного року, свідомо обравши професію танкістів, випускники Київського військового ліцею імені Івана Богуна вступають до Військовому Інституті танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”. Ми пишаємося ними, адже ця професія вимагає відваги та мужності, звитяги та постійного самовдосконалення.
Бажаю непереможним танковим військам, а також танкобудівникам України непробивної броні, бездоганної роботи всіх вузлів і механізмів, здоров’я, успіхів і блискучих перемог!
Вічна пам’ять і слава героям-танкістам, які загинули за світле майбутнє нашої неньки України! Слава нескореному українському народові! Низький уклін та шана усім, хто продовжує боротися за мир в Україні!
Слава волелюбному та працелюбному українському народові!
Слава Україні!
 
З повагою —
 
начальник Київського військового ліцею
імені Івана Богуна
Герой України
генерал-майор І.ГОРДІЙЧУК