РОБОЧА НАРАДА ПІД КЕРІВНИЦТВОМ НАЧАЛЬНИКА КВЛ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ГОРДІЙЧУКА І.В.

10 вересня 2019 року в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбулася робоча нарада під керівництвом начальника ліцею генерал-майора Гордійчука І.В. за участю начальників служб, відділень, командирів підрозділів та голів методичних підкомісій.

Ігор Володимирович зосередив увагу присутніх на основних державних пріоритетах, які підкреслив Міністр оборони України Загороднюк А. П., а саме: європейській та євроатлантичній інтеграції. Також Міністром оборони були визначені пріоритети, які слугуватимуть основою прийняття управлінських рішень: цінність життя і повага до кожного з військовослужбовців незалежно від звань і посад, стандарти НАТО, їх запровадження в усіх сферах діяльності українського війська та неприпустимість корупції в армії.

Очільник КВЛ подякував особовому складу за якісне проведення навчально-польових зборів, які проходили в населеному пункті Великополовецьке Київської області на базі навчального центру військової частини.

Під час наради  були обговорені нагальні питання щодо покращення матеріально-побутових умов,  якісного забезпечення навчально-виховного процесу.

Своїм досвідом щодо виховання молодого покоління з присутніми поділилася  вихователь 6 навчальної роти Величко В.А.