МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ У КВЛ

У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна багато уваги приділяють питанням популяризації вивчення англійської мови, як мови міжнародного спілкування.
Так 8 жовтня 2019 року до начальника ліцею генерал-майора Гордійчука І.В. завітали волонтери Дмитро Фомін та Мар’ян Присяжнюк, які започаткували пілотний проект “Моя нова армія”. Він передбачає комплексну підготовку юнаків до вступу у військові академії Збройних сил США (United States Military Academy).
План підготовки містить тренування кандидатів у відповідності до критеріїв та суворих правил відбору для вступу до Академій Збройних сил США після першого року навчання у закладах вищої освіти Міністерства оборони. Вже відібрано 10 перших кандидатів (серед яких одна ліцеїстка) та триває їх тестування.
Крім цього, 9 жовтня 2019 року до дня англійської мови у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна долучилися представники іноземних держав.
Так, в гості до богунівців завітали американець Майкл Піїл (Michael David Peel) та помічник аташе з питань оборони при Посольстві Швеції в Україні сержант Ерік Елдблом (Eric Eldblom), які провели по 2 уроки з ліцеїстами. Вони поцікавились вподобаннями та захопленнями вихованців КВЛ, їх планами на майбутнє. Хлопці радо спілкувались та висловили сподівання на подальші зустрічі у такому невимушеному форматі.