ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ У КВЛ

14 лютого 2020 року в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбулися урочистості, присвячені  Дню вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав.

Підготовку заходу здійснили ліцеїсти та вихоавателі 6 навчальної роти. Зі вступним словом до присутніх звернувся начальник КВЛ Герой України  генерал-майор Гордійчук І.В., який привітав гостей заходу, ветеранів-афганців, які свого часу працювали або продовжують працювати  у  КВЛ, а саме Харченка В.О., Бурлаченка В.Я., Марченка Д.В., Мілюхіна Д.Ю., Петенка В.О., Чекменьова В.А., Сільніцького О.І.

Він висловив їм слова вдячності за відвагу, честь та вірність військовій присязі та підкреслив, що з перших часів протистояння російській агресії на Сході України саме воїни-афганці, які мали достатній бойовий досвід, психологічну підготовку та загартовані витримку та стійкість характеру, склали ядро спротиву  окупантам,  не раз виявляючи героїзм, жертовність і мужність.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Зі сцени лунали вірші та пісні у виконанні ліцеїстів. Особливе враження справив старшина 6 навчальної роти прапорщик Олег Сільніцький своїм виконанням афганських пісень

Проведений захід сприяв вихованню у ліцеїстів належної поваги і шани до воїнів-афганців, всіх тих, хто з честю виконував свій військовий обов’язок.