ШАНОВНІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ, ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ!

Від себе особисто та від всього особового складу Київського військового ліцею імені Івана Богуна щиро вітаю всіх представників Служби безпеки України з національним професійним святом.

Служба безпеки України здійснює надзвичайно важливу діяльність щодо здійснення безпекових заходів протидії ворожим посяганням на незалежність неньки України,  міцно стоїть на захисті її суверенітету та конституційного ладу, захищає економічний, науково-технічний і оборонний потенціал держави.

У боротьбі з потенційно небезпечними та загрозливими для нашої держави явищами співробітники Служби докладають максимум зусиль для того, щоб держава впевнено почувала себе у європейському і світовому просторі. Для цього Служба безпеки України співпрацює з більше ніж сотнею правоохоронних органів та спецслужб 60 іноземних держав та з 63 профільними структурами у складі міжнародних організацій, у тому числі НАТО, ЄС, ОБСЄ, ООН та інших.

У рядах Служби безпеки гідно несуть героїчну службу професіонали найвищого ґатунку. Їх об’єднує справжній патріотизм, щира любов до Батьківщини, принциповість та відданість обраній справі, високе почуття громадського обов’язку.

Щирі слова вдячності  та поваги всім представникам Служби безпеки за звитяжну сумлінну службу, самовіддане служіння українському народові та його інтересам. У день професійного свята бажаю всім міцного здоров’я, витримки та мужності, професійних успіхів, які стануть запорукою безпеки нашої держави.

Вічна пам’ять загиблим військовослужбовцям СБУ, які у важких, виснажливих боях за незалежність, суверенітет і свободу нашої держави, віддали найдорожче – своє життя.

Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

Низький уклін українським воїнам, які захищають право кожного громадянина нашої країни жити у вільній, демократичній і суверенній державі! Велика шана, подяка та низький уклін всім мужнім захисникам рідної землі!

Слава Україні!

З повагою

 

начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор Ігор ГОРДІЙЧУК