СТАРШИЙ ЛЕЙТЕНАНТ МЕДИЧНОЇ СЛУЖБИ НАЙМАН АНДРІЙ ВІКТОРОВИЧ

Випускник 8 роти 3 взводу Навчально-оздоровчого комплексу 2008 року та 3 роти 4 взводу КВЛ 2010 року.

«Десь з 10-ти років я почав мріяти про військову кар’єру. І коли я дізнався, що у місті Боярка є навчально-оздоровчий комплекс Київського військового ліцею імені І. Богуна, куди можна вступити після 8 класу, то питання про вступ навіть не обговорювалося.  У 2006 році я таки вступив до НОК КВЛ, де розпочався мій військовий шлях. Зважаючи на мій військовий романтизм навчання у ліцеї приносило мені справжнє задоволення, адже окрім солідної бази знань я опановував й військовий вишкіл. Згодом, у 2008 році, я без вагань продовжив навчання в Києві, у КВЛ.

Коли прийшов час обирати ВНЗ для продовження навчання то моїм вибором став на Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, де я й навчався з 2010-го по 2016-й рік на факультеті підготовки лікарів для Збройних Сил України. З 2016-го по 2018-й рік проходив спеціалізацію в Українській військово-медичній академії, де на одному з етапів навчання знову потрапив до КВЛу вже в якості офіцера медичної служби й мав нагоду ознайомитися зі змінами котрі спіткали ліцей за роки війни на Сході.

Наразі, виконуючи свій військовий та медичний обов’язок із забезпечення національної безпеки і оборони, стримування та відсічі збройної агресії Російської Федерації на території Донецької та Луганської областей в одному з мобільних шпиталів, я з теплотою та вдячністю згадую знання та навички отримані мною у військовому ліцеї, адже саме у таких закладах гартується характер, прищеплюється любов до Батьківщини та приходить розуміння про правильність обраного шляху».