ВИПУСКНИК  5 РОТИ 4 ВЗВОДУ 2015 РОКУ ПАВЛО БОНДАРЬ

Павло Бондарь на даний час проходить службу у Повітряних силах Збройних сил України на посаді командира взводу охорони  у Львівській області.

У 2011 вступив до Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна у місті Боярка Київської області, у 2013 був переведений до Київського військового ліцею імені Івана Богуна, навчався у 4 взводі 5 навчальної роти.

За час навчання зарекомендував себе як енергійний, ініціативний та цілеспрямований ліцеїст.

Командир взводу – офіцер-вихователь майор Дмитро СИМОНЕНКО.

Змалечку мріяв  стати офіцером, за час навчання в ліцеї бажання вивчати військову справу тільки посилилось. Постійно працював над вдосконаленням своїх навичок як у  фізичному, так і стройовому відношенні.

Після закінчення Київського військового ліцею ім. І. Богуна продовжив вивчати військову справу в Національній академії Сухопутних військ ім. П. Сагайдачного (м. Львів). На 2-му курсі навчання в академії був відряджений на збори курсантів до Грузії, у якій брали участь 14 країн, де на високому рівні проявив свою професійність. Саме в цьому Павло завдячує військовому ліцею, який дав йому вільні знання іноземної мови.

У 2019 році перебував у зоні бойових дій, через місяць після закінчення академії оберігав повітряні кордони України.