ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНЦІ!

Вітаю всіх з Днем вишиванки! Цього дня українці в нашій державі та більш ніж в 70 країнах світу вдягаються у вишиті сорочки, демонструючи тим самим їх красу та самобутність, і головне — свою приналежність до віковічної української культурної традиції.

Для кожного українця вишиванка уособлює особливу національну традицію, є ознакою поверненням до джерел. Вишиванка, історія якої  своїми витоками сягає в незапам’ятні часи, вважається головним оберегом від усього лихого та недоброго, її вважають «молитвою без слів». В українській вишиванці закодована душа українського народу, його  моральні цінності, життєва мудрість та світосприймання. Саме тому українська вишиванка посідає почесне місце у величезній культурній спадщині, ставши її незнищенним клейнодом.

Вишиванки в кожному куточку неньки України відрізняються кольором, способом вишивання, унікальним та рідкісним орнаментом і візерунками.

Захоплення вишиванками – це не данина часу або моді, це висловлення поваги та любові до рідної землі, її унікальної культурної спадщини, усвідомлення своєї національної приналежності.

Слава волелюбному та працелюбному українському народові! Велика шана та низький уклін мужнім захисникам рідної землі!

 

Слава Україні!

 

З повагою

 

начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор Ігор ГОРДІЙЧУК