НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ МОЛОДІ — ЗАПОРУКА МІЦНОСТІ ДЕРЖАВИ

Становлення української державності, побудова громадянського суспільства, інтеграція України у світове та європейське співтовариство передбачають орієнтацію на Людину, її духовну культуру й визначають основні напрями виховної роботи з молоддю та модернізації навчально-виховного процесу.
Найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації.

Офіцери, вчителі та вихователі КВЛ ім. І. Богуна спрямовують усі свої сили, знання та педагогічний досвіт не лише на вкладання ліцеїстам професійних знань та навичок, але й на формування патріотичної свідомості. У навчальному закладі створена така психологічна атмосфера, де учні не лише навчаються, але й ознайомлюються з національною культурою; вони відвідують музеї, театри та різноманітні культурні заходи. У ході навчального процесу ліцеїсти мають можливість спілкування з педагогами, офіцерами та вихователями, яке спрямоване на індивідуальний підхід до особистості. Такий соціально-психологічний клімат сприяє формуванню чуття єдиної родини та відчуттям відповідальності за цю родину, за Батьківщину. Результатом є те, що після ліцею ліцеїсти не тільки розуміють, але відчувають себе не лише частиною, але й захисниками свого народу, про якого видатний український поет Павло Тичина сказав: “Я єсть народ, якого Правди сила. ніким звойована ще не була”.

З перших днів війни наші випускники пішли на фронт захищати неньку Україну. Серед них був офіцер Збройних сил України Олександр Саблук.
Олександр народився в 1994 році в селі Кочубіївка Уманського району Черкаської області. Після 9 класу вступив до КВЛ ім. І. Богуна, в ліцеї навчався з 2009 по 2011рр. У 4 взводі 6 роти був заступником командира взводу. Після закінчення ліцею вступив до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (2011- 2016). З 2016 по 2018 служив в Об’єднаному оперативному штабі Збройних сил України в Донецькій області. Був на посаді начальника пункту управління зв’язком – заступника начальника інформаційно телекомунікаційного вузла військової частини А1872.
Зараз продовжує службу в Збройних силах України на посаді заступника командира окремого батальйону охорони та обслуговування (Командування Сухопутних військ Збройних сил України) з озброєння – начальник технічної частини.
Ми пишаємося такими випускниками, як капітан Збройних сил України Олександр Саблук.

Слава Україні! Героям слава!