ЛЕВЧЕНКО МИКИТА ОЛЕГОВИЧ

Я народився в Києві 12 вересня 2001 року. Про кар’єру військового спочатку не задумувався. Проте події на Сході змусили мене задуматись про захист своєї країни, а також започаткувати династію військових у своїй сім’ї. У 2015 році я вступив у НОК КВЛ в м. Боярка. Після його успішного закінчення вирішиш продовжувати будувати кар’єру військового вже у КВЛ. Навчався у 4 роті, командиром якої був тоді ще капітан Макітренко Олег Юрійович. Пізніше я був старшиною роти. Для мене було дуже важливо продовжувати навчатись та стати військовим, оскільки я бачив шляхи розбудови українського війська і хотів стати частиною відродження української армії.
Довго вагався, куди саме вступати. Спочатку розмірковував про ВІКНУ. Проте на мій вибір вплинув начальник ліцею, який колись був заступником начальника Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного. Його героїзм та бажання змінити на краще армію вразили мене, і я вирішив бути гарним командиром. Таким, як генерал-майор Гордійчук І.В.
Не останнім офіцером, який вплинув на мій вибір, була на той момент молодший лейтенант Микитенко Ю.М., яка проходила трьохмісячні офіцерські курси в НАСВ і виконувала бойові задачі на Сході України на посаді командира розвідувального взводу. Саме вона поділилась зі мною гарними враженнями про академію та остаточно надала мені впевненість, що потрібно вступати і бути не тільки хорошим офіцером, але і командиром, бути прикладом для своїх підлеглих. Пишаюсь своїми наставниками та навчанням у славетному закладі.