ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНЦІ!

Від імені особового складу Київського військового ліцею імені Івана Богуна та від себе особисто вітаю військовослужбовців морської піхоти Військово-морських сил Збройних сил з професійним святом – Днем морської піхоти України!

Це свято – данина відданості та мужності морських піхотинців, які захищають суверенітет та територіальну цілісність України і преклоніння перед пам’яттю тих воїнів, хто віддав своє життя за незалежність Батьківщини.

Морська піхота завжди була важливою складовою бойового потенціалу Військово-морських сил Збройних сил, будучи одним із найбоєздатніших родів військ. Рішучі, сміливі, міцні духом, морпіхи Збройних сил України здатні до виконання найскладніших та найвідповідальніших завдань в умовах надважких фізичних і психологічних навантажень. Ці елітні бойові угруповання перебувають у постійній бойовій готовності і є наймобільнішим родом військ, який виконуює особливо складні завдання на морі і прилеглих ділянках суші.

Ми пишаємось нашими морськими піхотинцями, які тримали оборону  неньки України за найскладніших умов, завжди виконуючи визначені бойові завдання чітко й професійно.

У Київському військовому ліцеї служать офіцери морської піхоти, які передають свій життєвий та професійний досвід, набуті знання та вміння вихованцями ліцею. Це офіцери-вихователі майор Угрин Роман Зинонович, майор Стульніков Сергій Андрійович, Поліщук Іван Сергійович. Хочу висловити їм слова щирої вдячності за високий патріотизм, відданість військовій справі, зразкову службу та сумлінне виконання покладених завдань.

У КВЛ навчаються діти військовослужбовців – морських піхотинців. Служить у морській піхоті батько ліцеїста Погорілого Максима – Погорілий Віталій Михайлович. Батько ліцеїста Олега Бойка, морський піхотинець Збройних сил України, Бойко Олександр Борисович, загинув під час бойового зіткнення з ворожою з диверсійно-розвідувальною групою бойовиків.

Служба у підрозділах морської піхоти має особливу повагу нашого народу, тож невипадково наші випускники обирають її своїм майбутнім життєвим шляхом. Серед них Плітка Олександр, який наразі навчається на 1-му курсі Військової академії м.Одеси на факультеті Десантно-штурмових військ та морської піхоти.

Щиро вітаю доблесних морських піхотинців України зі святом та бажаю їм міцного бойового духу та блискучих перемог, а їх родинам благополуччя, міцного здоров’я та мирного неба над головою. Низький уклін загиблим морським піхотинцям, чия жертовна вірність військовій присязі навічно залишиться в наших серцях.

Слава волелюбному та працелюбному українському народові! Велика шана та низький уклін мужнім захисникам рідної землі!

Слава непереможній українській морській піхоті!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

 

З повагою

 

начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор Ігор ГОРДІЙЧУК