ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНЦІ!

Щиросердно  вітаю всіх з національним державним святом – Днем  Конституції  України, яка увійшла в наше життя як головний оберіг державності й демократії, гарант незалежності й соборності України!

У цей день в кожного з нас  міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, адже він гарантує кожному втілення наших мрій і сподівань на щасливе життя у вільній. незалежній державі.

24 роки тому Верховна Рада України прийняла основний Закон України — Конституцію, яка стала дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Цього дня кожен з нас відчуває гордість за високе звання громадянина Української держави. Нехай наша сумлінність та наснага сприяють подальшій розбудові нашої державності.

У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна зростає та мужніє майбутня еліта Збройних сил України. Зусилля виховного та педагогічного складу ліцею спрямовані на формування у наших вихованців національної свідомості та патріотизму, міцної громадянської позиції, гордості за свою державу, відчуття особистої відповідальності за її майбутнє.

Слава нескоренному українському народові! Вічна і світла пам’ять всім мужнім оборонцям рідної землі різних часів!

У цей день особливо хочу привітати справжніх захисників Конституції України — українських воїнів, які сьогодні боронять незалежність, державний суверенітет, недоторканність наших кордонів та наш конституційний лад від підступного російського окупанта.

Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

Слава всім медичним працівникам які стоять на варті збереження здоров’я українського народу, під час пандемії COVID-19.

Слава Україні!

 

З повагою

 

начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор Ігор ГОРДІЙЧУК