ШАНОВНІ ПАНОВЕ ОФІЦЕРИ, СЕРЖАНТИ, СОЛДАТИ, ПРАЦІВНИКИ ЛІЦЕЮ! ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ! ШАНОВНІ БАТЬКИ (ОПІКУНИ)! ВЕЛЬМИШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ-БОГУНІВЦІ!

Щиро вітаю всіх з Днем захисників і захисниць України — святом вшанування непереможних, нездоланних синів і дочок української землі всіх часів!

Ми невипадково відзначаємо його у день великого християнського свята  Покрови Пресвятої Богородиці, адже споконвіку до неї зверталися зі щирими молитвами, щоб оберігала життя мужніх оборонців неньки України.

І сьогодні на захист від лютого й підступного ворога , не шкодуючи життя, встали тисячі її представників, демонструючи незламність бойового духу, стійкість і віру в непереможну силу українського народу.

Ми зобов’язані їм можливістю жити під мирним небом, працювати, навчатися, будувати плани на майбутнє. Ми маємо про це пам’ятати кожної хвилини, а наше завдання сьогодні — множити силу й могутність нашої Батьківщини і робити все можливе для її подальшого розвитку.

У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна навчаються юнаки та дівчата, чиї батьки на передовій дають гідну відсіч московському ворогові. На жаль, чимало наших воїнів залишилися на полі бої, не повернулися до свої рідних і близьких. Діти українських героїв-захисників Батьківщини знайшли в ліцеї другу родину, друзів, отримали щире піклування та увагу з боку офіцерів, вихователів, учителів.

Наразі в ліцеї служать офіцери, які пройшли через горнило війни на сході України. Вони передають свій життєвий та професійний досвід вихованцям нашого славетного навчального закладу, своїм прикладом виховуючи справжніх патріотів, надихаючи юне покоління на свідомий вибір майбутньої військової професії.

Символічно, що саме цього дня відбувається посвята в ліцеїсти першокурсників — молодого поповнення ліцею. Цей урочистий день назавжди запам’ятається сотням вихованців КВЛ, їх батькам і рідним, адже є свідченням початку нового етапу в житті, свідомого обрання майбутнього життєвого шляху.

Ми пишаємося нашими випускниками, адже кожний рік десятки ліцеїстів-богунців поповнюють лави курсантів вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України. Вони – майбутнє нездоланної української армії, її еліта.

Щира молитва Пресвятій Богородиці, щоб оберігала життя мужніх українських воїнів,  щоб в Україні запанував довгоочікуваний мир!

Вічна й світла пам’ять загиблим героям! Низький уклін та шана всім, хто продовжує боротися за мир в Україні!

Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

Слава мужнім медичним працівникам, які стоять на варті збереження нації!

Слава Україні!  Героям слава!

 

З повагою

 

начальник Київського військового ліцею

імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                                        Ігор ГОРДІЙЧУК