Навчально-оздоровчий комплекс Київського військового ліцею імені Івана Богуна є загальноосвітнім навчальним закладом ІІ ступеня і забезпечує надання ліцеїстам 8 – 9 класів базової загальної середньої освіти. У ліцеї забезпечується військово-професійна спрямованість навчання та допрофесійна підготовка, що передбачає виховання готовності юнаків до військової служби. Юридична адреса НОК: 08154 Київська область, Києво-Святошинський район, м. Боярка, вул. Хрещатик, 103.
DSC_0033
Історична довідка.
Навчально-оздоровчий комплекс Київського військового ліцею ім. Івана Богуна відкрито у 1998 році на базі дитячого санаторію Міністерства оборони України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.1998 року №764. З 1998 по 2014 роки проведено 16 випусків та випущено 1762 чол.
P6061033
Основні завдання ліцею:
забезпечення реалізації права громадян на здобуття базової загальної середньої освіти, формування і розвиток соціально зрілої, творчої особистості з активною громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості, а також створення умов для оволодіння систематизованими знаннями про природу, людину, суспільство, культуру тощо; створення умов для здобуття вихованцями ліцею (далі – ліцеїстами) базової загальної середньої освіти в межах обсягу відповідно до  державних стандартів загальної середньої освіти; забезпечення поглибленої допрофесійної підготовки військового спрямування, можливостей здобуття ліцеїстами первинних військових знань та навичок, необхідних для подальшого їх вступу до ВВНЗ та ВНП ВНЗ; виховання ліцеїстів у дусі відданого служіння Українському народові, любові до військової служби та свідомого прагнення до оволодіння професією офіцера; надання можливості ліцеїстам виховуватися фізично здоровими,  загартованими, спроможними долати труднощі військової служби.