БОГУНІВЦІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОМУ КРОСІ НА ЧЕСТЬ ЖІНОК

СПАРКТАКІАДА КВЛ: ШАХИ

ЛЕГКОАТЛЕТИЧНІ ТРЕНУВАННЯ СЕМИБОРЦІВ

ВІЙСЬКОВО-ПРИКЛАДНЕ СЕМИБОРСТВО – ШЛЯХ ДО СПОРТИВНОГО УСПІХУ ТА ЗАХИСТУ ВІТЧИЗНИ.

У листопаді 2015 року, з числа ліцеїстів молодшого курсу, було сформовано збірну команду Київського військового ліцею ім. Івана Богуна з військово-прикладного семиборства. Основне завдання, окрім фізичної підготовки майбутніх захисників Вітчизни, – підготовка та успішний виступ на Всеукраїнських змаганнях. і команда під керівництвом кваліфікованих фахівців методичної комісії військових дисциплін та фізичної підготовки з цим впоралась.

Вже у квітні 2016 року пройшов Київський міський етап Всеукраїнської спартакіади допризовної молоді, на якому богунівці показали високі результати та посіли І місце, виборовши, таким чином, право представляти місто-герой Київ у фіналі Всеукраїнської спартакіади, що відбудеться у вересні у місті Львові.

За результатами цих змагань, в особистому заліку, абсолютним чемпіоном м. Києва з військово-прикладного семиборства став Дубина Микола, ліцеїст 5 навчальної роти (5008 оч.) і виконав норматив Кандидата у майстри спорту України. також норматив Кандидата у майстри спорту України виконали Корнійчук Богдан (1 рота), Басалига Владислав (6 рота), Скарбенчук Роман (5 рота), Бігун Денис (4 рота) та Висторопський Євген (5 рота).

ДУБИНА_(Семиборство) PictureJam_20160819_141635_ PictureJam_20160819_140518_

ЗМАГАННЯ СЕРЕД ВІЙСЬКОВИХ ЛІЦЕЇВ ТА ЛІЦЕЇВ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ (м. Луцьк)

Вже традиційно, по завершенню навчального року, проходять Всеукраїнські змагання з військово-прикладного семиборства серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою.

20160819_151459 20160819_154228

В особистому заліку 12 ліцеїстів виконали норматив Кандидат у майстри спорту, 3 ліцеїсти – І розряд, 2 ліцеїсти – ІІ розряд та 3 ліцеїсти (НОК) – ІІІ розряд. На цих змаганнях, капітан команди, Басалига Владислав (6 рота) встановив 2 рекорди ліцею: в загальному заліку семиборства набрав 5317,4 оч. та у бігу на 100 м – 11,8 с.

IMG_1387 копия

За результатами змагань, команда ліцею показала 2 результат, поступившись сильній команді господарів – минулорічному чемпіону. У порівнянні з минулим роком, де у м. Острог наша команда посіла почесне 4 місце, це значний крок уперед.

БАЖАЭМО УСПІХУ НАШІЙ КОМАНДІ У ФІНАЛІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ, ЩО ВІДБУДЕТЬСЯ У МІСТІ ЛЕВА!!!