Долучення ліцеїстів КВЛ до дослідницької роботи у МАН

IMG_00018 вересня 2017 року ліцеїсти Київського військового ліцею імені Івана Богуна прийняли участь у настановчій сесії відділення філософії та суспільствознавства Київської Малої академії наук.

Мала академія наук України, яка є освітньою системою, що опікується пошуком і підтримкою обдарованих дітей і молоді, відіграє важливу роль у прищепленні їм поваги та любові до науково-дослідницької діяльності.

КВЛ представляли ліцеїсти Наконечний В.О. (6/1), Гашенко П.О. (6/2), Кобець М.О. (6/2), Дубов А.А. (5/4) на чолі з вчителем історії Самофаловим М.О.

Богунівці дізналися про розклад роботи наукових секцій, познайомилися з керівниками, які допомагатимуть їм з вибором тем науково-дослідницьких робіт, консультуватимуть щодо участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН України.

IMG_0006

IMG_0004

IMG_0003

_AVM8149-min

_AVM8208-min

_AVM8206-min


В центрі уваги дослідників КВЛ – мала Батьківщина

IMG_20170914_173931-minВже понад дванадцять років ліцеїсти Київського військового ліцею є членами секції “Науки про Землю” Київської Малої академії наук учнівської молоді. Під науковим керівництвом заслуженого вчителя України Фатєєвої Ольги Наумівни вони досліджують тему “Моя мала Батьківщина”.

Цього року до  пошукової роботи долучилися Гашенко Петро (2 взвод 6 навчальної роти) з темою “Наш Печерськ” та Шевченко Дмитро (4 взвод 3 навчальної роти) з дослідженням “Фортифікаційні споруди в географії Київщини”.

Ліцеїсти відвідали установчу сесію МАН та відразу розпочали свою дослідницьку діяльність. Бажаємо нашим військовим географам натхнення та творчих перемог!