IMG-4b0cbcf1fa3f76c03a85619783fff3a7-V

ЛИЖНА ПІДГОТОВКА У КВЛ

У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна розпочалося вивчення теми «Лижна підготовка». Разом з іншими видами лижний спорт є важливим засобом всебічної фізичної підготовки та розвитку гармонійної особистості. Його оздоровче значення  важко переоцінити, адже лижні прогулянки на свіжому повітрі позитивно впливають на нервову систему, знижують втому. До того ж під час тренувань розвиваються фізичні якості юнаків – витривалість, сила, спритність, швидкість, координація рухів. Методичною комісією з фізичної культури було підготовлено лижну базу для проведення занять. Як показали перші уроки, ліцеїсти із задоволенням займаються лижною підготовкою і мають надію, що снігу буде більше і він пролежить ще довго.   IMG-a9477c71caeae2a7e812ae8d49e0b7d8-V

DSC_0382-min

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ЗИМОВОГО ТУРНІРУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

18 січня 2018 року начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна генерал-майор Гордійчук І. В. провів нагородження переможців та призерів зимового турніру з міні-футболу.

Переможцями турніру стали ліцеїсти 1 навчальної роти, яким Ігор Володимирович вручив кубок, диплом та значки «Воїн-спортсмен» І ступеня та побажав наступних спортивних перемог.

За підсумками змагань призерами турніру стали: взвод забезпечення (2 місце) та 5 навчальна рота (3 місце), які були нагороджені дипломом відповідного ступеня та значками «Воїн-спортсмен» ІІ ступеня.

IMG_0156-min
16 січня у Київському військовому ліцеї відбувся фінальний турнір з міні-футболу. У матчі за 3 місце зустрілися команди 5 навчальної роти та збірна офіцерів ліцею. В напруженій боротьбі з рахунком 4:2 перемогла 5 рота і завоювали 3 почесне місце. Не менш захоплюючою була фінальна гра за 1 місце, де зустрічалися ліцеїсти 1 навчальної роти та солдати взводу забезпечення. З рахунком 4:3 перемогу святкувала 1 рота, здобувши звання чемпіона першого зимового турніру з міні-футболу.
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТУРНІРУ!

ТРИВАЄ НОВОРІЧНИЙ ТУРНИР З МІНІ-ФУТБОЛУ

1ЙВ

15 грудня 2017 року було відкрито новий сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям. В цей день стартував новорічний турнір з міні-футболу серед навчальних рот, взводу забезпечення та збірної офіцерів КВЛ. Ліцеїсти 1, 2, 3 навчальних рот і взвод забезпечення утворили групу А, а ліцеїсти 4, 5, 6 навчальних рот і збірна офіцерів КВЛ – групу Б.

На першому етапі, команди у групах зіграли зустрічі по коловій системі – кожен з кожним, де визначились по дві кращі команди.

На другому етапі , у першому півфінальному матчі, зустрілись команди  ліцеїстів 1-ї (2 місце у групі А) та 5-ї  (1 місце у групі Б) де перемогу з рахунком 3:1 святкували ліцеїсти 1 навчальної роти. У другому півфінальному матчі, між командами Взводу забезпечення (1 місце у групі А) та Збірною офіцерів КВЛ (2 місце у групі Б), з рахунком 5:4 перемогла команда Взводу забезпечення. Обидві перемоги були здобуті у напруженій боротьбі.

Команди 5 навчальної роти та збірна офіцерів ліцею зустрінуться в боротьбі за ІІІ місце, до чемпіонства у першому турнірі залишився один крок, де у фіналі зустрінуться команди 1 навчальної роти та взводу забезпечення.