БІОЛОГІЯ

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ!

На минулому тижні відбувся 1 етап Всеукраїнської олімпіади з хімії та біології, у якому взяли участь ліцеїсти 10-х та 11-х класів Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Переможцями олімпіади з біології (вчитель Алісова С.В.) серед богунців молодшого курсу стали ліцеїсти Каракай К. та Деренко А., які вибороли 1 місце, Курилович В. зайняв 2 місце, 3 місце посіли Харченко Ю. та Мурачов Д. Серед ліцеїстів старшого курсу 1 місце виборов ліцеїст Брижник, 2 місце —  ліцеїст Дерев’янко, 3 місце посіли ліцеїсти Лукавий та Зеленський. Усього участь в олімпіаді взяли 20 ліцеїстів: 1 навчальна рота – 8 ( 4 дівчини), 2 навчальна рота – 5 і 3  навчальна рота – 7 ліцеїстів.

Переможцями олімпіади з хімії (вчитель Шевченко А.М.) серед богунців молодшого курсу стали ліцеїсти Курилович В., який виборов 1 місце, Іванченко М. посів 2 місце та 3 місце посіла Каракай К.

Серед ліцеїстів старшого курсу 1 місце виборов Яковченко Ілля, 2 місце поділили Кучмій Нікіта та Лупенко Андрій, 3 місце — Расніцька Олена та Семенків Богдан. Усього участь в олімпіаді взяли 22 ліцеїсти


Участь ліцеїстів КВЛ у науково-практичному семінарі

1 грудня 2019 року в  Палаці дітей та юнацтва відбувся науково-практичний семінар до Дня боротьби зі СНІДом.

У ньому взяли участь учні шкіл Києва. Від Київського військового ліцею імені Івана Богуна виступала команда 3 навчальної роти: віце-сержант Дуб Дмитро, ліцеїсти Галенко Едуард та Власюк Максим, які зробили доповідь на тему «Профілактика ВІЛ-СНІДу в Збройних силах України». Для участі в семінарі юнаків підготувала вчитель Алісова С.В.

Щороку, 1 грудня, відповідно до рішень Всесвітньої організації охорони здоров’я та Генеральної Асамблеї ООН Україна разом з міжнародною спільнотою традиційно відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Метою його проведення є підвищення глобальної поінформованості про ВІЛ / СНІД і демонстрація міжнародної солідарності перед обличчям пандемії.


ВІДВІДАННЯ МУЗЕЮ-АПТЕКИ

Ліцeісти 6 навчальної роти роти відвідали Музeй-аптeку. Разом зі вчитeлeм біології Вовк Олeною Іванівною майбутні офіцери пeрeглянули eспозицію, ознайомилися з методами виготовлення ліків і надання першої мeдичноі допомоги в ХІХ ст., застосуванням знань народної медицини у лікуванні поранених.
У залах музею повністю відтворено інтер’єр аптек XVIII-XIX століть. Цікаво, що інтер’єр музею, в якому понад 2 тисячі експонатів, зібраних з усієї України, прикрашають антикварні аптечні меблі. Ліцеїсти ознайомилися з історією і практикою аптекарської справи і фармацевтики України, дізналися багато нового і цікавого.

 


БІОЛОГІЯ У ПРОФЕСІЇ ВІЙСЬКОВОГО

25 вересня 2018 року до Київського військового ліцею імені Івана Богуна вчитель біології Алісова С.В. запросила на свій урок офіцера-психолога, поліграфолога МОУ, старшого лейтенанта Павелко Д.Е., випускника КВЛ 2011 року.
Павелко Д. Е. провів цікаву бесіду з ліцеїстами 1 взводу 1 роти на тему : «Біологія у професії військового» .


ДИСПУТ НА ТЕМУ «БІОЛОГІЧНА ЗБРОЯ – ЗБРОЯ МАСОВОГО ЗНИЩЕННЯ»

22 вересня 2018 року в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна вчитель біології Алісова С.В. провела факультативне заняття з ліцеїстами 1, 2 та 3 навчальних рот у форматі диспуту на тему «Біологічна зброя – зброя масового знищення».
Метою заняття було обговорення постійного прогресу людства, яке зовсім не ліквідує всіх загроз існування суспільства. Навпаки, у міру розвитку зберігаються старі та з’являються нові глобальні загрози. Світ стає комфортнішим, але не безпечнішим. Постіндустріальна епоха створює загрозу нових вірусів або хвороб, поява яких може бути спровокована продовженням розробок ядерної, хімічної та біологічної зброї.


IMG-d18da3964f394e7c151c34a65de12dba-V

1 ГРУДНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ

1 грудня 2017 року в Палаці творчості дітей та юнацтва відбувся Круглий стіл шкіл міста Києва, присвячений Всесвітньому дню захисту від ВІЛ/СНІД інфекції, який став одним з найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності населення про це захворювання та його профілактику.

Цього року Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом присвячений забезпечен­ню загальної доступності засобів профілактики та лікування даного захворювання, а також захисту прав ВІЛ-інфікованих. Україна разом зі світовою спільнотою традиційно долучається до заходів, присвячених боротьбі з епідемією ВІЛ/СНІДу.

Активну участь у Круглому столі прийняла команда Київського військового ліцею імені  І.Богуна у складі ліцеїстів 1 взводу 1 навчальної роти: Панчука Павла, Сізарєва Лева, Нагорного Дмитра та Забари Івана.

До участі у заході команду ліцеїстів підготувала вчитель біології Алісова Світлана Володимирівна.

IMG-90c6235fe5303421cd76a2e20fa827af-V

IMG-1f90dabae5ea4f2a190e7b0cb29ed1a8-V