Вшануємо героїв: вони витримали – не витримав бетон!

16 січня – Всеукраїнський день пам’яті героїв-«кіборгів», які в найзапекліших боях захищали Донецький аеропорт з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року.

Оборона Донецького аеропорту вже увійшла в історію України. Впродовж 242 днів з неймовірною стійкістю, відвагою та незламністю українські військовослужбовці, добровольці, медики та волонтери тримали оборону ДАПу.

«Кіборгами» нескорених українців назвав сам ворог. Мовляв, тільки роботи здатні вистояти в таких нелюдських умовах, а форпост українських кіборгів став символом української мужності, оплотом українського духу.

Ця героїчна оборона стала символом незламності та мужності українських військових. Захищаючи Донецький аеропорт, загинули понад 200 українських захисників, було поранено понад 500. Лише з 18 по 21 січня 2015 року внаслідок підриву одного з терміналів загинули 58 “кіборгів”,які відстоювали цей плацдарм до останньої краплі крові.

Перед останньою битвою українські захисники виконали Гімн України.

І сьогодні сини і дочки України, справжні патріоти нашої держави, воюють  з підступними російськими окупаниами, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність неньки України.

Велика шана, подяка та низький уклін усім мужнім захисникам рідної землі!

Вічна  світла пам’ять героям, які віддали своє життя за волю і незалежність України!

Поділитись: