Готуючись до відзначення 204-ї річниці з Дня народження Великого Кобзаря

4еНапередодні святкування 204-ї річниці з Дня народження Т.Г. Шевченка музичний гурток Київського військового ліцею імені Івана Богуна під керівництвом народної артистки України Валентини Ковальської підготував поетичне  дійство з віршів поета та пісень, написаних на його слова.

Ліцеїсти Мацько Владислав, Осадчук Богдан, Бабенко Артур з 4 навчальної  роти та   Волинець Владислав, Дзюбинський Максим, Васильєв Дмитро з 5 навчальної роти взяли участь у підготовці до поетичного марафону на українському національному радіо та телебаченні, який відбудеться 9 березня. Вірші Кобзаря звучатимуть у виконанні українських поетів, учасників АТО, олімпійських переможців на українському радіо.

Крім того, ліцеїст Волинець Владислав та керівник Валентина Ковальська дали  інтерв’ю у прямому ефірі радіо та телебачення. Відповідаючи на питання  ведучої, юнак розповів про життя ліцеїстів, їхні вподобання. Він зауважив, що богунівці рівняються на своїх командирів, а особливо на особистий приклад начальника ліцею, Героя України генерал-майора Гордійчука Ігоря Володимировича.

4ца

у4кп