ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

НАВЧАЛЬНО-ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС КВЛ ІМ. І. БОГУНА ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

Навчально-оздоровчий комплекс Київського військового ліцею імені Івана Богуна є загальноосвітнім навчальним закладом ІІ ступеня
і забезпечує надання ліцеїстам 8 – 9 класів базової загальної середньої освіти.

У ліцеї забезпечується військово-професійна спрямованість навчання та допрофесійна підготовка, що передбачає виховання готовності юнаків до військової служби.

 

Юридична адреса НОК: 08154 Київська область, Києво-Святошинський район, м. Боярка, вул. Хрещатик, 103.

 

Навчально-оздоровчий комплекс Київського військового ліцею ім. Івана Богуна відкрито у 1998 році на базі дитячого санаторію Міністерства оборони України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.1998 року №764.

 

З 1998 по 2019 роки проведено 20 випусків та випущено 2338 чол.

 

Основні завдання ліцею:

 

забезпечення реалізації права громадян на здобуття базової загальної середньої освіти, формування і розвиток соціально зрілої, творчої особистості з активною громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості, а також створення умов для оволодіння систематизованими знаннями про природу, людину, суспільство, культуру тощо;

створення умов для здобуття вихованцями базової загальної середньої освіти в межах обсягу відповідно до  державних стандартів загальної середньої освіти;

забезпечення поглибленої допрофесійної підготовки військового спрямування, можливостей здобуття ліцеїстами первинних військових знань та навичок, необхідних для подальшого їх вступу до ВВНЗ;

виховання ліцеїстів у дусі відданого служіння Українському народові, любові до військової служби та свідомого прагнення до оволодіння професією офіцера;

надання можливості ліцеїстам виховуватися фізично здоровими,  загартованими, спроможними долати труднощі військової служби.

 

Організаційно-штатна структура військового ліцею відповідає меті функціонування та основним завданням, які покладені на нього, і дозволяє з широким використанням педагогічного потенціалу організувати підготовку ліцеїстів за програмою загальноосвітнього навчального закладу з військово-професійною спрямованістю, поглибленою допризовною та посиленою фізичною підготовкою.

Станом на 30 травня 2020 року в ліцеї навчається 252 ліцеїсти.

 

ЯКІСНА ХАРАКТЕРИСТИКА ВИКЛАДАЦЬКОГО СКЛАДУ:

Навчальний процес в навчально – оздоровчому комплексі забезпечують:

19 вчителів, із них:

15 штатних вчителів та 4 вчителя з погодинною оплатою праці:

повну вищу освіту мають 100% вчителів;

кваліфікаційну категорію:

спеціаліст вищої категорії  – 15 вчителів;

спеціаліст І категорії – 2 вчителя;

спеціаліст ІІ категорії – 1 вчителя;

спеціаліст – 1 вчитель;

педагогічні звання:

старший вчитель – 7 вчителів;

педагогічні звання вчитель-методист – 2 вчителя.

Освітньо-кваліфікаційний рівень вчителів ліцею дозволяє якісно і в повному обсязі виконувати завдання по наданню ліцеїстам освіти в межах Державного освітнього стандарту.

Особовий склад ліцеїстів приймає їжу в двох обідніх залах по 130 посадочних місць, третій зал в резерві.

У рамках військово-патріотичного виховання молоді, особовий склад ліцею приймає участь у тематичних заходах, екскурсіях, змаганнях, конкурсах та фестивалях.


ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ В НОК КВЛ

Незважаючи на непрості умови завершення навчального року в Навчально-оздоровчому комплексі триває робота із вдосконалення та підготовки навчально-матеріальної бази до нового навчального року.

Частина об’єктів за відсутності ліцеїстів вже підготовлена до зустрічі їх з початком навчання, а саме: класи української мови, математики, фізики, інформатики, основ захисту України, класи вивчення іноземної мови.

Наразі тривають роботи із заміни решти вікон в навчальному корпусі, а також продовжується капітальний ремонт та розширення лазні, розпочато ремонт кабінету хімії з заміною меблів та встановленням необхідного устаткування для проведення практичних дослідів.

Колектив НОК КВЛ з нетерпінням чекає на завершення карантину та повернення своїх вихованців у рідні стіни. Бажаємо усім вдалого завершення навчального року та міцного здоров’я!


РЕМОНТНІ РОБОТИ У НОК КВЛ

У Навчально-оздоровчому комплексі КВЛ триває робота з покращення умов проживання та навчання особового складу.
Наразі розпочато капітальний ремонт приміщень лазні.


СОЛОДКІ ЛІКИ ВІД БДЖОЛЯРА-БЛАГОДІЙНИКА

До Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна від тарасівських бджолярів-благодійників, зокрема від Харченка Анатолія Івановича, учасника спільного проекту «Моя Україна, моя історія», було передано екологічно чистий мед.
Другий рік поспіль триває ця акція. Даруючи богунівцям насолоду, бджоляр робить внесок у зміцнення їхнього здоров’я, допомагає долати напруження та перевтому.
Висловлюємо вдячність Анатолію Івановичу за піклування про юних вихованців НОК КВЛ.


У ЛІЦЕЇСТІВ НОК КВЛ З’ЯВИЛАСЯ МОЖЛИВІСТЬ ЗАЙМАТИСЯ СПОРТОМ ПІД ЧАС ПЕРЕРВИ

15 листопада 2018 року у приміщеннях Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна було встановлено 12 спортивних стінок.
У ліцеїстів з’явилась можливість займатися спортом не тільки згідно з навчальним планом, а й під час перерв. Такій підхід має позитивний вплив не тільки для покращення фізичної форми юнаків, а і навчання в цілому, адже відомо. що чергування фізичного та інтелектуального навантаження підвищує працездатність.

 

 


ВОЛОНТЕРСЬКА ПІДТРИМКА У НОК КВЛ

У листопаді 2018 року за сприяння представників Союзу українок в Америці Марії Фуртак та Ольги Грицак у медичному пункті НОК КВЛ встановлено пральну та сушильну машинку, що значно полегшить господарчі справи.
Висловлюємо щиру вдячність представниками Союзу українок в Америці.

 

 

 


РОБОЧИЙ ВІЗИТ НАЧАЛЬНИКА КВЛ ДО НАВЧАЛЬНО-ОЗДОРОВЧОГО КОМПЛЕКСУ

31 жовтня 2018 року начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна генерал-майор Гордійчук І.В. відвідав Навчально-оздоровчий комплекс.
Під час зустрічі та спілкування з ліцеїстами молодшого курсу Ігор Володимирович привітав іменинників, а також нагородив цінними подарунками кращих знавців англійської мови та богунівців з кращими показниками у спорті.


НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПІЗНАННЯ ІСТОРИЧНИХ ПАМ’ЯТОК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Навчально-оздоровчому комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна з військової частини міста Старокостянтинів був переданий у користування сучасний автобус.
Відтепер питання щодо здійснення поїздок на великі відстані залишилися позаду, адже у ліцеїстів з’явилася чудова можливість більше відвідувати історичні місця, знайомитися з визначними пам’ятками культури України, що, безперечно, сприятиме розвитку їх світогляду.


УДОСКОНАЛЕННЯ НАВЧАЛЬНО-МАТЕОІАЛЬНОЇ БАЗИ У НОК КВЛ

Тільки-но закінчився 2017-2018 навчальний рік, богунівці роз’їхались по домівкам на канікулярну відпустку, але в Навчально-оздоровчому комплексі КВЛ продовжуються робота із удосконаленню навчально-матеріальної бази для наступного навчального року.
Так проводяться ремонтні роботи у спортивному залі Навчально-оздоровчого комплексу.


ПОПОВНЕННЯ АВТОМОБІЛЬНОГО ПАРКУ НОК КВЛ

15 червня 2018 року за сприяння начальника центрального автомобільного управління озброєння Збройних сил України автомобільний парк Навчально-оздоровчого комплексу Київського військового ліцею імені Івана Богуна отримав чергове підкріплення у вигляді пасажирського автобуса ПАЗ-672 також найближчим часом очікується поповнення ще трьома новенькими автобусами БОГДАН, що значно підвищить мобільність і кількість особового складу, які будуть залучатися до культурно-освітніх заходів впродовж навчального року.


Новітня система харчування – це великий крок вперед!

З 1 жовтня 2017 року в Навчально-оздоровчому комплексі організовано харчування за новою системою.  Різноманітні страви та якість продуктів на високому рівні! 100% відгуків від ліцеїстів позитивні!