Неділя, 24 Вересня, 2023

КРАЩІ В СУСПІЛЬНОМУ ЖИТТІ

Шостак1

Ліцеїст Київського військового ліцею імені Івана Богуна ШОСТАК Олег Григорович

Олег народився у 2000 році у місті Кіровоград. Навчався у навчально-виховному комплексі «Кіровоградському колегіумі – спеціалізованому загальноосвітньому навчальному закладі І-ІІІ ступенів – центру естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області.

З 2013 року навчається у Київському військовому ліцеї ім. Івана Богуна. За час навчання

у ліцеї зарекомендував себе з позитивної сторони, як старанний, відповідальний і цілеспрямований ліцеїст. До навчання проявляє наполегливість, старанність. Він є прикладом для товаришів та заслуговує на повагу серед командирів. Приймає активну участь у житті ліцею.

24 липня 2016 року у Литовській республіці поблизу м. Пабраде, проводились міжнародні змагання серед військової молоді « Baltic Guard 2016 ». Команду від України представляли ліцеїсти Київського військового ліцею імені Івана Богуна, Олег був безпосередньо одним з учасників. Він показав найкращі результати у вправі «стрільба з малокаліберної гвинтівки з місця по мішеням з відстані 25 м.», виборовши 1 місце поміж 140 кадетів з різних країн.

Керівництво Київського військового ліцею пишається ліцеїстом 5-ї навчальної роти ШОСТОКОМ Олегом. Та впевнені, що в подальшому він стане справжнім воїном, майбутнім захисником українського народу та  суверенітету нашої держави.