МАТЕМАТИКА

ЗВІТ ПІДКОМІСІЇ МАТЕМАТИКИ ТА ОСНОВ ІНФОРМАТИКИ ЗА І СЕМЕСТР  2019 — 2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ


ДОМАШНЕ ЗАВДАННЯ З МАТЕМАТИКИ ДЛЯ ЛІЦЕЇСТІВ


ЛІЦЕЇСТИ КВЛ ВІДВІДАЛИ ЦЕНТР ІМІТАЦІЙНОГО МОДЕЛЮВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ОБОРОНИ  УКРАЇНИ ІМЕНІ ІВАНА ЧЕРНЯХОВСЬКОГО

20 березня 2019 року ліцеїсти 5, 2 та 3 навчальних рот Київського військового ліцею імені Івана Богуна разом з  вчителями математики Улановою-Ковальчук Г.М., Шелеговою Л.Л., Цельовою О.В. та вчителями інформатики Какаурідзе Л.С. та Обрізан К.М. відвідали центр імітаційного моделювання Національного університету оборони  України імені Івана Черняховського.

Під час зустрічі з ліцеїстами та вчителями КВЛ начальник центру Лавринчук Олександр Васильович разом з доповідачами – викладачами університету надав гостям всебічну інформацію про призначення  центру,  навчально-матеріальну базу та програмне забезпечення. Ліцеїсти та вчителі мали можливість наочно подивитися, як працює система при проведенні  операції на конкретній місцевості, як комплектуються та розташовуються «ключові гравці бою».

Викладачі університету звернули увагу юнаків на те, що при роботі з програмами потрібний високий рівень знань англійської мови (військова лексика), розвинуте логічне мислення та знання математичних розрахунків.

Сподіваємося на майбутню співпрацю у вивченні  ліцеїстами КВЛ технологій  у військовій справі та можливості практичного відпрацювання в центрі розроблення військових стратегій.

Ознайомлення з роботою  центру імітаційного моделювання відбулося за сприяння начальника Київського військового ліцею імені Івана Богуна генерал-майора Гордійчука І.В. та начальника Національного університету оборони України генерал-лейтенанта Сиротенка Анатолія Миколайовича. Модераторами зустрічі виступили начальник центру імітаційного моделювання — начальник центру Лавринчук Олександр Васильович та вчитель математики Київського військового ліцею  Уланова-Ковальчук Ганна Миколаївна.


Овчарук_5

ВІДКРИТИЙ УРОК З МАТЕМАТИКИ

4 грудня 2017 року  в 1 взводі 4 навчальної роти Київського військового ліцею імені Івана Богуна відбувся відкритий урок вчителя-методиста  з математики Овчарук Інни Марківни.

На уроці, темою якого було вивчення тригонометричних функцій числового аргументу, розглядалися радіанна міра кута, перехід від градусів до радіан і навпаки, тригонометричне коло. Тригонометричні виміри широко  застосовуються у військовій справі, а саме в артилерії.

На уроці, проведеному на високому методичному рівні, з використанням можливостей  інтерактивного комплексу математичного кабінету, були присутні завідувач методичним кабінетом Клюй О.А., голова методичного кабінету математики Уланова-Ковальчук Г.М. та вихователь взводу  Гайтанджи Л.І.

Овчарук_6

Овчарук_3

Овчарук_2