НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИСТУП КОМАНДИ МІСТА КИЄВА НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СПАРТАКІАДІ СЕРЕД ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ 2018 РОЦІ У м. ХАРКОВІ

З 07 по 11 травня 2018 року в місті Харкові відбулася Всеукраїнська спартакіада серед допризовної молоді. В змаганнях з військово-прикладного семиборства, які проходили на базі Харківського національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба, взяли участь 200 школярів, які представляли 19 регіонів України та місто Київ, загалом 20 команд. Команду міста Києва представляли ліцеїсти Київського військового ліцею імені Івана Богуна (АРМАТРАУТ Андрій, МИНАЙЛЮК Василь, РЯСНИЙ Іван – 3 рота, МЕЛЄШКО Владислав – 1 рота, КУЛАК Владислав – 2 рота, ГОЛУБ Богдан– 4 рота, БАЛАН Олександр – 5 рота, МАРЧУК Микита, КОДАНОВ Артур, МОРОХОВЕЦЬ Віктор – 6 рота)

В окремих видах семиборства богунівці посіли 1 місце у змаганнях з плавання та стрільби з АК і 2 місце в підтягуванні на поперечині. В особистому заліку зі стрільби кращими стали Секірін Артем, який виступав за команду Київської області (96 оч.) та Арматраут Андрій (95 оч.). Віце-чемпіоном з підтягування став Кулак Владислав з результатом 25 разів.

В загально-командному заліку за підсумками змагань команда міста Києва у напруженій боротьбі посіла 3 місце, поступившись багаторазовим чемпіонам, представникам Волині та господарям змагань.

Вся команда виконала норматив Кандидата у майстри спорту України.

Вітаємо команду з бронзою!