НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

цк

ЛИЖНА ПІДГОТОВКА НА УРОКАХ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ В КИЇВСЬКОМУ ВІЙСЬКОВОМУ ЛІЦЕЇ ІМЕНІ ІВАНА БОГУНА

Заняття лижами – один із найдоступніших і масових видів спорту. Ходьба на лижах доступна в будь-якому віці, оскільки фізичне навантаження можна легко дозувати в  широкому діапазоні як за тривалістю й характером впливу, так і за інтенсивністю, залежно від стану здоров’я та підготовленості тих, хто займається цим спортом.

Лижний спорт чинить різнобічний вплив на організм. Пересування на лижах по рівній або пересіченій місцевості з подоланням підйомів та схилів різної крутизни й рельєфу  залучає до роботи великі групи м’язів і позитивно впливає на розвиток і зміцнення основних функціональних систем організму, в першу чергу, на серцево-судинну і нервову системи. Різноманітні умови занять на лижах сприяють всебічному фізичному розвиткові, особливо таких рухомих якостей, як витривалість, сила, спритність та ін.

Спеціальна фізична підготовка майбутніх офіцерів спрямована на розвиток спеціальних фізичних якостей, оволодіння військово-прикладними навичками, виховання морально-вольових якостей, досягнення бойової згуртованості військових колективів шляхом систематичного комплексного виконання спеціальних фізичних та прикладних вправ з атлетичної підготовки, прискореного пересування, подолання перешкод, прийомів рукопашного бою, військово-прикладного плавання.

Пересування на лижах широко використовується як спосіб активного відпочинку. Прогулянки на лижах на різноманітній за рельєфом місцевості дають величезне задоволення, естетичну насолоду, справляють позитивний вплив на нервову систему, покращують загальний стан організму, забезпечуючи високу розумову й фізичну працездатність.

Заняття з фізичної підготовки ліцеїстів у ІІ семестрі передбачають «Лижну підготовку», головною метою якої є розвиток фізичних якостей та зміцнення здоров’я.

Під час занять, окрім видів пересувань, ліцеїсти вдосконалюють навички різних способів підйому на схил та спуску на лижах.

цуа кпв піп


IMG-4b0cbcf1fa3f76c03a85619783fff3a7-V

 ЛИЖНА ПІДГОТОВКА У КВЛ

У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна розпочалося вивчення теми «Лижна підготовка».

Разом з іншими видами лижний спорт є важливим засобом всебічної фізичної підготовки та розвитку гармонійної особистості. Його оздоровче значення  важко переоцінити, адже лижні прогулянки на свіжому повітрі позитивно впливають на нервову систему, знижують втому. До того ж під час тренувань розвиваються фізичні якості юнаків – витривалість, сила, спритність, швидкість, координація рухів.

Методичною комісією з фізичної культури було підготовлено лижну базу для проведення занять. Як показали перші уроки, ліцеїсти із задоволенням займаються лижною підготовкою і мають надію, що снігу буде більше і він пролежить ще довго.

 

IMG-a9477c71caeae2a7e812ae8d49e0b7d8-V


DSC_0382-min

 ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ЗИМОВОГО ТУРНІРУ З МІНІ-ФУТБОЛУ

18 січня 2018 року начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна генерал-майор Гордійчук І. В. провів нагородження переможців та призерів зимового турніру з міні-футболу.

Переможцями турніру стали ліцеїсти 1 навчальної роти, яким Ігор Володимирович вручив кубок, диплом та значки «Воїн-спортсмен» І ступеня та побажав наступних спортивних перемог.

За підсумками змагань призерами турніру стали: взвод забезпечення (2 місце) та 5 навчальна рота (3 місце), які були нагороджені дипломом відповідного ступеня та значками «Воїн-спортсмен» ІІ ступеня.

DSC_0334-min

DSC_0335-min

DSC_0373-min

DSC_0376-min

DSC_0375-min

DSC_0387-min

DSC_0389-min

DSC_0390-min

DSC_0384-min

 


 


ЗАВЕРШИВСЯ НОВОРІЧНИЙ ТУРНИР З МІНІ-ФУТБОЛУ
IMG_0156-min
16 січня у Київському військовому ліцеї відбувся фінальний турнір з міні-футболу. У матчі за 3 місце зустрілися команди 5 навчальної роти та збірна офіцерів ліцею. В напруженій боротьбі з рахунком 4:2 перемогла 5 рота і завоювали 3 почесне місце. Не менш захоплюючою була фінальна гра за 1 місце, де зустрічалися ліцеїсти 1 навчальної роти та солдати взводу забезпечення. З рахунком 4:3 перемогу святкувала 1 рота, здобувши звання чемпіона першого зимового турніру з міні-футболу.
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТУРНІРУ!

ТРИВАЄ НОВОРІЧНИЙ ТУРНИР З МІНІ-ФУТБОЛУ

1ЙВ

15 грудня 2017 року було відкрито новий сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям. В цей день стартував новорічний турнір з міні-футболу серед навчальних рот, взводу забезпечення та збірної офіцерів КВЛ. Ліцеїсти 1, 2, 3 навчальних рот і взвод забезпечення утворили групу А, а ліцеїсти 4, 5, 6 навчальних рот і збірна офіцерів КВЛ – групу Б.

На першому етапі, команди у групах зіграли зустрічі по коловій системі – кожен з кожним, де визначились по дві кращі команди.

На другому етапі , у першому півфінальному матчі, зустрілись команди  ліцеїстів 1-ї (2 місце у групі А) та 5-ї  (1 місце у групі Б) де перемогу з рахунком 3:1 святкували ліцеїсти 1 навчальної роти. У другому півфінальному матчі, між командами Взводу забезпечення (1 місце у групі А) та Збірною офіцерів КВЛ (2 місце у групі Б), з рахунком 5:4 перемогла команда Взводу забезпечення. Обидві перемоги були здобуті у напруженій боротьбі.

Команди 5 навчальної роти та збірна офіцерів ліцею зустрінуться в боротьбі за ІІІ місце, до чемпіонства у першому турнірі залишився один крок, де у фіналі зустрінуться команди 1 навчальної роти та взводу забезпечення.

DSD

ЙЦУ

ЙЦЙВ

ЦВЙВС


 

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС:

«СПОРТИВНІ ІГРИ НА УРОКАХ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ»

Спортивні ігри – це найвищий ступінь розвитку рухливих ігор. Вони носять характер спортивної боротьби і вимагають від учасників великого фізичного напруження і вольових зусиль.

Гра розглядається як осмислена діяльність, спрямована на досягнення конкретних рухових завдань у швидкоплинних умовах. У ній проявляється творча ініціатива,  що виражається в різноманітності дій, узгоджена з колективними діями. В ігровій діяльності об’єктивно поєднуються два дуже важливих фактори: з одного боку, включення в практичну діяльність, фізичний розвиток, звичка самостійно діяти, з іншого боку – моральне і естетичне задоволення від цієї діяльності, поглиблення пізнання навколишнього середовища. Все це в кінцевому підсумку сприяє вихованню особистості в цілому.

Отже, гра – один з комплексних засобів виховання, яка спрямована на всебічну фізичну підготовленість (через безпосереднє оволодіння основами руху і складних дій в умовах колективної діяльності, що змінюються), вдосконалення функцій організму, рис характеру.

dd

sa

asd

waf

fa