Установча нарада в КВЛ

14 січня 2021 року в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна під керівництвом начальника ліцею генерал-майора І.В.Гордійчукавідбулася установча нарада на 2 півріччя  2020/2021 навчального року, під час якої було обговорено ряд важливих питань щодо організації діяльностінавчальної та виховної роботи.

Під час наради обговорювалися питанняпідвищення мотивації ліцеїстів до навчання,зміцнення військової дисципліни, профілактикиінфікування й поширення коронавірусної інфекціїCOVID-19, викликаної вірусом SARS-CoV-2.

Ігор Володимирович зосередив увагу присутніх на необхідності підвищення мотивації ліцеїстів молодшого та старшого курсів до вивчення навчальних предметів, адже мотивація сприяє не тільки розвитку інтелекту, а йудосконаленню особистості в цілому.

Очільник КВЛ підкреслив важливістьдотримання всіх необхідних заходів для недопущення випадків захворювання коронавірусною інфекцію.

З пропозиціями щодо покращання навчального процесу, формування стійких базових умінь та ключових компетентностей у вихованців ліцею виступили голови методичних підкомісій КВЛ.

Поділитись: