ВШАНОВУЄМО ПАМ’ЯТЬ ЮРІЯ БІЛОБРОВА

 

14 липня 2021 року особовий склад Київського військового ліцею імені Івана Богуна вшановує пам’ять Юрія Білоброва, випускника ліцею 2003 року, який загинув 14 липня 2014 року, виконуючи бойове завдання на сході країни.
У наших серцях він завжди залишатиметься незламним та непереборним сином свого народу, який любив Україну та віддано служив на благо нашої вільної й незалежної держави.

Сьогодні на території Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої держави. Дзвін пам’яті пролунав в ім’я загиблих героїв, серед яких Юрій Білобров.

Юрій Вікторович народився 15 липня 1984 року в смт Рокитне Київської області в сім’ї медичних працівників.

Після зразкового навчання, а потім успішного закінчення у 2003 році Київського військового ліцею імені Івана Богуна навчався в Одеському інституті Сухопутних військ на загальновійськовому факультеті.

Після закінчення інституту Юрій проходив службу в 128 гірсько-піхотній бригаді в м. Ужгород на посаді командира взводу. З квітня 2014 р. капітан Білобров Юрій Вікторович у складі свого батальйону відбув на схід України для захисту суверенітету та територіальної цілісності держави.  При розблокуванні Луганського аеропорту капітан Білобров Юрій Вікторович, виконуючи бойове завдання, вірний військовій присязі загинув у бою вночі 14 липня 2014 р., не доживши один день до свого 28-го дня народження.

Указом Президента України від 21 жовтня 2014 р. за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ст. посмертно. Відповідно до Указу Президента України від 04 квітня 2015 р. присвоєне військове звання «майор» посмертно. Нагороджений почесним нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту» посмертно.
У грудні 2016 року  в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбулося уросте відкриття меморіальної дошки пам`яті Юрія Білоброва..

Особовий склад ліцею висловлює співчуття родині Юрія, ми втратили героїчного сина своєї Батьківщини, але пам’ять про нього завжди залишиться в наших серцях.

Низький уклін, вічна і світла пам’ять всім мужнім оборонцям рідної землі різних часів!