Відкриття пам’ятної дошки І.І.Дроботу

DSC_5669-min24 листопада 2017 року у Київському військовому ліцеї імені І. Богуна відбулася урочиста церемонія відкриття меморіальної дошки пам’яті Ігоря Івановича Дробота, який пішов з життя 25 травня цього року під час виконання службових обов’язків у зоні проведення АТО.

На відкритті були присутні начальник КВЛ генерал-майор І.В.Гордійчук, дочка Ігоря Івановича Яна, ТВО начальника управління Цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Лямзін В.В., офіцери та ліцеїсти 5 навчальної роти.

На превеликий жаль, на сьогодні на стіні КВЛ налічується вже шість меморіальних дощок. Всі вони присвячені героям, які загинули, захищаючи державу на Сході України. Відсьогодні ім’я сержанта з матеріального забезпечення 5 навчальної роти І.І.Дробота поряд з іменами колишніх випускників КВЛ, які  до останнього подиху з гідністю виконали свій військовий обов’язок, залишаючись вірними військовій присязі, вірними своїй Батьківщині. На алеї Пам’яті на честь Ігоря Івановича було посаджено дерево.

Пам’ять про тих, хто віддав своє життя за мирне небо над Україною, залишиться не тільки в серцях рідних і близьких, а й серед нинішніх та прийдешніх поколінь богунівців.

 

DSC_5684-min

DSC_5674-min

DSC_5649-min

DSC_5656-min