Майстер-клас з математики

IMG_0281-min22 листопада 2017 року у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбулась зустріч вчителів ліцею з колегами міста Києва. На творчий педагогічний майстер-клас запросили до себе викладачі математики КВЛ  Уланова-Ковальчук Г.М. та  Цельова О.В.

Відмінник освіти, вчитель-методист Ганна Миколаївна Уланова-Ковальчук, поділилася власним досвідом використання програмних продуктів компанії SMART на уроках алгебри та геометрії у старшій школі. Вона продемонструвала власні наробки, які були створені під час проходження конкурсів (регіонального конкурсу на » Кращий урок SMART» — ІІІ місце по Україні); презентації, які були створені під час проходження конкурсу» Вчитель року 2016″ (номінація математика — І місце у Печерському районі, ІІІ місце у м. Києві) тощо.

Було проведено майстер-клас по використанню програмних засобів, доцільного використання камери Aver visіon під час перевірки домашньої роботи та можливостей програмних вкладинок для створення інтерактивних моделей під  час проведення  уроку.

Старший вчитель методичної комісії математики та основ інформатики Олена Вікторівна Цельова майстерно провела практикум з використанням програми Geo Gebra під час проведення уроків математики.

Вчителі міста побачили такі моделі, як двогранний кут, куб, інтерактивна модель векторів у просторі на кубі, динамічна модель піраміди з рухомою висотою, візуалізація поняття та означення похідної в курсі алгебри та початків аналізу, обчислення інтегралу та багато іншого. Запрошені вчителі змогли  за комп’ютерами покроково відтворити  та побудувати запропоновані моделі.

З огляду на результативність та продуктивність проведеного заходу було прийнято рішення про продовження подібних зустрічей з обміну досвідом.

 

IMG_0302-min

IMG_0300-min

IMG_0295-min

IMG_0292-min