Шановні офіцери, вчителі, вихователі, працівники ліцею! Дорогі ліцеїсти!

DSC_1844--Сьогодні, 9 грудня в Україні, як і в усьому світі, відзначається Міжнародний день пам’яті жертв злочину геноциду.
У вересні 2015 року Генеральна Асамблея ООН постановила проголосити 9 грудня Міжнародним днем пам’яті жертв злочину геноциду, вшанування їхньої людської гідності і попередження цього злочину. Ця дата була приурочена до прийняття Конвенції про запобігання злочинові геноциду і покарання за нього.
Український народ разом зі світовою спільнотою відзначає цей день, щоб належним чином вшановувати пам’ять людей, які стали жертвою геноциду та не допустити подібних злочинів у подальшому. Україна пройшла через пекло геноциду тридцятих років, зазнала величезних людських втрат, тож для нас ця дата має особливе значення.
Геноцид стоїть у ряді важких злочинів проти людства, які не мають терміну давності. Щоб жахіття геноциду не повторилися, ми повинні бути сильними і згуртованими, зміцнювати та захищати свою державу.
Особовий склад Київського військового ліцею приєднується до всіх, хто цього дня вшановує жертв геноциду, незалежно від того, в якій країні це відбувалося та в який час, мирний чи воєнний.

Слава волелюбному та працелюбному українському народові! СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою

Начальник Київського військового ліцею
імені Івана Богуна
Герой України
генерал-майор                                                              І.В.ГОРДІЙЧУК