Профілактична бесіда з ліцеїстами КВЛ щодо відповідального ставлення до свого здоров’я

IMG_0039-min15 грудня 2017 року до Київського військового ліцею імені Івана Богуна завітали члени Громадської ради при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації спільно з «Центром сім’ї». Цей захід відбувся за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Волонтерське об’єднання «Крила» та громадської організації «Здорове людство».

Організатори провели профілактичну бесіду, в якій роз’яснили ліцеїстам поняття «ВІЛ», гепатити та онкозахворювання, розвіявши у багатьох міфи щодо цих захворювань. Вони пояснили способи виявлення хвороб, міри та засоби безпеки.

Україна посідає одне з перших місць у світі з кількості нових випадків онкозахворювань та з темпів розповсюдження ВІЛ-інфекції. Частина цих випадків є наслідком необізнаності про небезпеку, про шляхи розповсюдження, способи профілактики цих захворювань.

Під час бесіди гості КВЛ нагадали юнакам про важливість відповідального ставлення до свого здоров’я та всю важливість наданої їм інформації щодо способів захисту від СНІДУ та раку.

IMG_0027-min

IMG_0031-min