Екскурсія для дітей

IMG_0305-min22 грудня до Київського військового ліцею завітали школярі  міста Хмельницька яких супроводжував: начальник відділу з питань молоді та спорту Хмельницької ОДА Заєць Сергій Володимирович, керівник гуртка «Джура » хмельницького ліцею №17 Рибак Тетяна Леонідівна, представник Хмельницької обласної федерації «Бойового гопака» Дрозда Андрій Вікторович, керівник дитячої студії танцю «Козаки Поділля» Кочуринець Сергій Євгенович та старшина Сергій Скоробогатий.

Мета візиту — розширення спектру форм і методів військово-патріотичної роботи серед підлітків.

Начальник Київського військового ліцею генерал-майор Гордійчук І.В. особисто зустрівся зі школярами, розповів про ліцей. На пре кінці зустрічі Ігор Володимирович поздоровив школярів з наступаючими новорічними святами та пригостив смаколиками.

Для юнаків була проведена цікава екскурсія у стінах ліцею, ознайомлено з навчально-матеріальною базою та побутом ліцеїстів. Вихователь МК « Основ захисту Вітчизни » Мельник О.М. ознайомив школярів з різними видами стрілецької зброї та у кожного юнака була можливість випробувати свої сили у інтерактивному тирі. Також школярі побачили спальне розташування, навчальні класи, музей історії КВЛ. Діти залишились під великим враженням.

IMG_0278-min

IMG_0329-min

IMG_0242-min

IMG_0231-min