Святковий концерт напередодні Новорічних свят

495A0386-min23 грудня 2017 року, напередодні новорічних свят, у Київському військовому ліцеї  імені Івана Богуна відбувся святковий концерт для батьків, який підготували ліцеїсти.

У вступному слові начальник ліцею генерал-майор І.В. Гордійчук наголосив, що керівництво та особовий склад ліцею робить все можливе для всебічного розвитку своїх вихованців, а саме — забезпечує навчання високого рівня, удосконалення англійської мови, участь ліцеїстів в олімпіадах, конкурсах МАН, оволодіння теоретичними та практичними знаннями і навичками з військової справи та  розвитку творчого потенціалу, фізичну підготовку.

На святковому концерті ліцеїсти продемонстрували свої таланти. Ліцеїст 4-ї начальної роти Валерій Марчук в якості оператора-режисера представив зроблене ним відео про ліцей. Ліцеїст 2 навчальної роти Юрій Адошкін виконав свою нову пісню «Завтра». Ансамбль «Кадет» заспівав пісню «Мам» з альбому Радіо Любов групи Скрябін та «Зродились ми великої години».  Дацишин Борис, ліцеїст 6 навчальної роти, декламував «Заповіт» англійською. Ліцеїсти 4-ї навчальної роти Богдан Осадчук, Владислав Мацько, Артур Бабенко виконали пісню «Виростеш ти сину» та «Лента за лентою». Ліцеїст Денис Поліванчук на саксофоні виконав музичну композицію «Адажіо». Ліцеїст Корнійчук виконав вірш «Я повернуся». Ліцеїсти 4 навчальної роти продемонстрували неймовірні прийоми, яких їх навчили на заняттях з рукопашного бою.

Відео привітання ліцеїстів з Новорічними святами завершило концертну програму.

Наприкінці заходу начальник ліцею вручив учасникам концерту грамоти від управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації за розвиток і популяризацію духовних, естетичних та патріотичних цінностей. Грамотою від генерал-лейтенанта Ткачука П.П., начальника Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, був нагороджений Ансамбль військово-патріотичної пісні «Кадет».

495A0304-min

IMG_0012-min

IMG_0027-min

IMG_0115-min

495A0379-min

495A0366-min

495A0288-min