Нагородження переможців змагань “Козацькому роду нема переводу”

495A2026-minУ Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна з 20 по 26 лютого 2018 року серед ліцеїстів старшого та молодшого курсу проходили змагання “Козацькому роду нема переводу”.

Богунівці випробували свої сили з багатьох дисциплін, кожна із яких мала військове спрямування. Метою змагань було національно-патріотичне виховання юнаків, формування у них шанобливого ставлення до історії нашої Батьківщини, відточення професійних військових умінь та навичок.

Військово-спортивний конкурс “Козацькому роду нема переводу” проводився за активного сприяння методичних комісій ліцею.

Змагання складалися з конкурсів: “Снайпер ліцею”, “Спорядження кулеметної стрічки патронами ПКМ”, “Силова вправа (підтягування) на поперечині”, “Воєнізована естафета”, “Комплексна силова вправа”, а також комбіноване тестування з англійської мови, фізики, хімії, математики,  української мови та літератури.

28 лютого начальник Київського військового ліцею Герой України генерал-майор Гордійчук Ігор Володимирович здійснив нагородження кубками кращих серед команд за результатами змагань, а саме: 1 місце посіла 1 навчальна рота, 2 місце – 5 навчальна рота, 3 місце – 3 навчальна рота.

Але попри вручені нагороди всі ми знаємо, що у нас немає переможців та переможених, бо усі вихованці Київського військового ліцею імені Івана Богуна – найкращі!

495A2043-min

495A2047-min

495A2053-min

495A2050-min

495A2064-min