З прийдешнім святом, любі жінки!

imgonline-com-ua-Compressed-3XU42q3kxM2N1C1bНестримно, неначе сама весна, наближається до нас свято найчарівнішої частини людства і найважливіших в житті кожного чоловіка –  жінок: мам, коханих, дружин, сестер і доньок…
Першими в Боярці з 8 березня жінок вітали юні козаки: військові ліцеїсти-богунівці. З цієї нагоди 6 березня в Навчально-оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна відбувся просто таки фантастично-феєричний концерт.

У заході взяли участь не просто вихованці ліцею, а талановиті учні художніх керівників: Володимира Орлова та Віталія Свирида. Крім блюзу, старовинного романсу, ліричних музичних композицій, веселих мелодій і сольної композиції на трубі звучали у святковій залі поезії (в тому числі – й написані самими ліцеїстами, зокрема Юрієм Паламарчуком), а також викликали вибухи дружного сміху дотепні інсценовані гуморески й іскрометні жарти.

До привітань долучилися і дорослі (зокрема дуети у складі Анни Шевченко та Юрія Триняка,  Володимира Орлова та Надії Бугіль). Крім того, юна гостя ліцею Ангеліна Дирва подарувала всім присутнім у залі жінкам чудові пісні, а ліцеїст Андрій Тюрін та його сестричка Ліля привітали жіноцтво запальними «Румбою» та «Джайвом». Фінальним акордом святкової програми став виступ заслуженого артиста України Віталія Свирида, який викликав справжній фурор.

З прийдешнім святом, любі жінки!

imgonline-com-ua-Compressed-wAAr2iQObqSR

imgonline-com-ua-Compressed-RpwqNiudUVxP

imgonline-com-ua-Compressed-kuVQL8IsMS2yIgnP

imgonline-com-ua-Compressed-EgFOukvF8PCU0c

imgonline-com-ua-Compressed-axP8i0J5ntuDw