Урочистості з нагоди 8 Березня у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна

DSC_3417-minНапередодні святкування Міжнародного жіночого дня у  танцювальній залі Київського військового ліцею імені Івана Богуна відбулися урочистості.

Захід вступним словом відкрив начальник ліцею Герой України генерал-майор Ігор Володимирович Гордійчук, який привітав всіх жінок, котрі проходять військову службу та працюють у КВЛ. Він подякував всім за сумлінну працю, за відданість своїй роботі та побажав весняного настрою, наснаги та злагоди у родинному колі. Ігор Володимирович згадав жінок, які наразі беруть участь у бойових діях на сході України, надають медичну та волонтерську допомогу, наближаючи Перемогу, та висловим їм велику шану за відданість волелюбному та працелюбному українському народові.

Голова профспілкового комітету Бугіль В.М., окрім теплих слів на адресу жінок КВЛ, подарував їм пісню «Кохана», яка стала приємним сюрпризом для усіх присутніх.

Святковий наказ про відзначення жінок-офіцерів та працівників КВЛ з нагоди 8 Березня зачитав майор Єрмоленко Д.В. Під супровід військового оркестру ліцею їм були вручені грамоти, а від ліцеїстів на знак привітання –  троянди.

У святковому концерті пролунали пісні у виконанні ансамблю військово-патріотичної пісні «КАДЕТ», працівника ліцею Михайла Чигиринця, а хореографічний ансамбль «Феєрія» виконав «Танго» та «Вальс», за що був нагороджений гучними оплесками.

Родзинкою концерту стало відеопривітання богунівцями вчителів та вихователів КВЛ та демонстрація підготовленого відеоролика «Ало, мама».

Наприкінці заходу всі присутні сфотографувалися на згадку про це чудове весняне свято та прекрасний концерт, влаштований чоловічою половиною КВЛ.

DSC_3287-min

DSC_3364-min

DSC_3399-min

DSC_3307-min

DSC_3309-min

DSC_3319-min

DSC_3339-min