За здорове майбутнє!

13 березня 2018 року  в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбулася зустріч ліцеїстів молодшого курсу з Дергуновим В. О., старшим інспектором сектору ювенальної превенції Печерського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві.

Він провів профілактичну бесіду, під час якої ознайомив богунівців з порядком притягнення до кримінальної відповідальності та видами кримінальних покарань, особливостями кримінальної відповідальності неповнолітніх,  неприпустимістю вживання наркотичних речовин та алкогольних і тютюнових виробів.

Це сприятиме вихованню у юнаків правової культури, формуванню у них стійкої думки про неприпустимість вживання наркотичних засобів і психотропних речовин, порушення громадського порядку.

«Вам необхідно усвідомити, що вживання  алкоголю та наркотиків не просто шкодить здоров’ю людини, а й знищує, вбиває його», — звернувся  Владислав Олександрович до ліцеїстів. Він акцентував увагу слухачів на  згубний вплив шкідливих звичок на фізичний розвиток, інтелект, потомство.