ШАНОВНІ ЖІНКИ! ДОРОГІ МАТЕРІ!

Сьогодні наша країна відзначає одне з найбільш зворушливих свят–  День матері, який має для кожного з нас особливе значення.

Це свято нагадує нам про те, що допоки живі наші матері, доти й ми самі просто сини і доньки,  ким би не стали і чого б не досягли в житті. І саме в цей день всі ми маємо змогу сказати найдорожчій людині про те, що ми її любимо, поважаємо і цінуємо.

Кожен з дитинства несе в душі неповторний образ своєї матері, яка, як ніхто інший, зрозуміє наш біль та смуток, радіє нашим успіхам і перемогам, вміє прощати і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що.

Особливі слова вдячності та низький уклін матерям українських воїнів, які відстоюють на сході України свободу і незалежність нашої держави. Ми схиляємо голову перед мужністю цих жінок, адже вони знайшли в собі сили підтримати рішення своїх синів боротися з російським агресором задля миру в країні, задля майбутнього українського народу.  За кожним українським бійцем стоїть сильна жінка — мати, яка зрозуміла його вибір, благословила та оберігає своїми молитвами.

І особливу шану кожен із нас зобов’язаний віддати тим матерям, котрі за останні роки не дочекалися повернення додому своїх дітей.

Хочу висловити найщиріші привітання матерям та опікунам  ліцеїстів КВЛ. Ви не тільки підтримали вибір своїх дітей стати у подальшому офіцерами Збройних сил України, а й сприяєте отриманню ними якісної освіти у ліцеї, фізичному загартуванню, а головне — загальними зусиллями ми виховуємо справжніх патріотів, вмотивованих на обрання найпочеснішої професії захисника Батьківщини.

Хай світлом і добром відгукуються в душах наших дітей нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість матерів.

У цей день і кожен день слава українським матерям і слава Україні!

Велика шана та низький уклін всім жінкам і матерям!

Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

 

З повагою

 

Начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                     І. В. ГОРДІЙЧУК

 

s://www.youtube.com/watch?v=F9_95tf_GaE