ЗАВЕРШЕННЯ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ ДО НАЧАЛЬНО-ОЗДОРОВЧОГО КОМПЛЕКСУ

16 червня 2018 року на плацу Київського військового ліцею імені Івана Богуна були оголошені результати вступних випробувань до Навчально-оздоровчого комплексу.
Начальник ліцею Герой України генерал-майор Гордійчук І. В. привітав абітурієнтів, які успішно склали екзамени та, відповідно, були зараховані ліцеїстами. Загалом до Навчально-оздоровчого комплексу було зараховано 125 юнаків, з них близько 70% дітей пільгової категорії: 3 дітей-сиріт, 11 дітей, батьки яких позбавлені батьківської опіки, 18 дітей, батьки яких є учасниками Операції об’єднаних сил на сході України, а також діти з багатодітних сімей та діти, які не мають одного з батьків, діти військовослужбовців.
Начальник ліцею особисто вручив повідомлення та грамоти дітям, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків в Операції об’єднаних сил на сході України: Бондару Ярославу, Романенку Івану, Новицькому Богдану, Куриловичу Владиславу; за високі показники у результатах вступних випробувань: Бондаренку Даніїлу, Куриловичу Владиславу, Пінчуку Сергію.
Генарал-майор Гордійчук І.В. зосередив увагу батьків та ліцеїстів-першокурсників на обов’язковому дотриманні юнаками заходів безпеки під час літніх канікул.