СТАРТУВАЛА ВСТУПНА КАМПАНІЯ ДО КИЇВСЬКОГО ВІЙСЬКОВОГО ЛІЦЕЮ ІМЕНІ ІВАНА БОГУНА

17 червня 2018 року у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна стартувала вступна кампанія для абітурієнтів 10-го класу.

Згідно зі списками вступників 302 абітурієнти цього року будуть здавати вступні іспити до ліцею, з них  6 дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків в Операції об’єднаних сил на сході України, 20 дітей-сиріт та дітей, батьки яких позбавлені батьківської опіки, 38 дітей, батьки яких є учасниками Операції об’єднаних сил на сході України та 54 дитини, які відносяться до інших пільгових категорій.

Командування ліцею зустрілося з абітурієнтами та їх батьками і проінформувало їх щодо порядку проведення вступних іспитів, розподіленням абітурієнтів по групах. Особлива увага абітурієнтів та їх батьків була звернута на те, що Київський військовий ліцей є військовим навчальним закладом Міністерства оборони України, де навчаються виключно юнаки, мотивовані для подальшого вступу до вищих військових навчальних закладів МОУ.

Після обговорення організаційних питань абітурієнтів запросили до аудиторії для проведення консультації з української мови, наразі це перший екзамен для цих юнаків в стінах ліцею. Загалом хлопці повинні здати 3 заліки та 3 іспити.

Начальник Київського військового ліцею Герой України генерал-майор Гордійчук І.В. провів зустріч з дітьми, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків в Операції об’єднаних сил на сході України, дітьми-сиротами та дітьми, батьки яких позбавлені батьківської опіки.  Ігор Володимирович зауважив, що Київський військовий ліцей є структурним підрозділом Міністерства оборони України, яке, в свою чергу,  бере на себе максимальну та всебічну опіку над хлопцями, але і юнаки повинні проявляти старанність та наполегливість для досягнення своє мрію – стати майбутнім офіцером Збройних сил України.