Товариші (панове) офіцери, сержанти, солдати, працівники ліцею!Дорогі ветерани та випускники ліцею! Шановні батьки (опікуни), ліцеїсти!

Щиросердечно вітаю Вас з Днем Державного Прапора України!

Це свято, встановлене з метою  вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України, відзначається щорічно 23 серпня. Для кожного з нас Державний прапор України – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Саме під жовто-блакитним прапором український народ здійснив свою віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.

З початком російської агресії на Сході України національний прапор перетворився на справжнє знамено боротьби за свободу і незалежність: з ним ішли у бій, за нього віддавали життя. Для наших мужніх захисників жовто-блакитний прапор  є символом нескореності, прагнення до перемоги. Разом з бійцями він пройшов довгий бойовий шлях, усі випробування, його тримають поруч під час запеклих боїв на передовій, виконують бойові завдання.

Так, за традицією, на Державному прапорі залишали свої побажання «кіборги», які йшли на ротацію з Донецького аеропорту, на виконання найбільш важливих,  ризикованих та небезпечних для життя завдань.

Як уособлення нашої національної єдності, честі та гідності ми маємо берегти Державний прапор України і шанувати як найвищу національну святиню. Наш обов’язок – зробити усе можливе, щоб синьо-жовтий прапор знову гордо майорів над усією територією України, включно з Кримом, Севастополем, Донбасом.

У цей святковий день зичу усім нам натхнення та непохитної віри у перемогу та світле майбутнє.

Велика шана, подяка та низький уклін мужнім захисникам рідної землі!

Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

Слава Україні!

 

З повагою

 

Начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                                              І.В.ГОРДІЙЧУК