Шановні панове офіцери, сержанти, солдати, працівники ліцею!  Поважні ветерани та випускники ліцею!  Шановні батьки (опікуни), дорогі ліцеїсти!

Щиросердно вітаю вас з початком нового навчального року!

Для вихованців Київського військового ліцею імені Івана Богуна це особливе свято. Для молодого поповнення ліцею – це перший крок нового життєвого періоду. Не приховуватиму, на них чекають випробування на витривалість сили духу, перевірка міцності волі та бажання здійснити свої  мрії – стати офіцерами, всебічно підготовленими захисниками рідної неньки-України. Адже немає нічого важливішого, аніж захист своєї держави. І головне завдання, яке наразі стоїть перед ними сьогодні – навчатися, використовувати кожну хвилину для того, щоб отримувати максимальну кількість знань.

Поряд з нашими першокурсниками – майбутні випускники ліцею. Більшість з них вже сьогодні напевно знає, яку військову професію вони оберуть. Ці юнаки високовмотивовані на продовження навчання у вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України. І командування ліцею докладає максимум зусиль для більш чіткого та вірного визначення ними подальшого життєвого шляху.

Підводячи підсумки минулого навчального року, можу з впевненістю стверджувати — нам є чим пишатися, адже на сьогоднішній день в системі військової освіти немає жодного вищого військового навчального закладу, де б не навчалися випускники ліцею. Київ, Львів, Харків, Одеса, Житомир – звідусіль ми отримуємо листи-подяки за виховання та навчання наших ліцеїстів. Їх відмінна фізична, морально-психологічна та освітня підготовка підтверджує високий статус і авторитет нашого навчального закладу.

Але, тим не менш, особовому, педагогічному та виховному складу КВЛ є над чим працювати. Ми намагаємося максимально вдосконалити освітній процес, внести в нього корективи, які диктуються вимогами часу, тому що впевнені – кожен ліцеїст повинен бути  розвиненою, високоосвіченої особистістю, яка має широкий кругозір та чітку громадянську позицію. Вся інфраструктура Київського військового ліцею підпорядкована потребам освітнього процесу, де юнаки отримують глибокі знання, загартовуються фізично, набувають нові навички і вміння.

П’ятий рік поспіль триває збройна російська агресія. І, як у будь-якій війні, одним з її наслідків є зростання кількості дітей, що потребують особливої уваги та піклування з боку держави.  На виконання цієї надважливої державної задачі Київський військовий ліцеї опікується всіма категоріями дітей, яким потрібна підтримка. Так, у КВЛ навчаються, виховуються  та забезпечуються всім необхідним діти загиблих героїв АТО, сироти, діти, позбавлені батьківського піклування. І тільки від нас з вами залежить, чи вірний шлях вони оберуть в житті, чи стануть порядними, чесними, гідними людьми.

Сьогодення вимагає нової генерації офіцерського корпусу Збройних сил, яка забезпечить обороноздатність України. Керівництво ліцею вбачає основним завданням всього особового складу закладу якісну підготовку, навчання та виховання майбутньої еліти української армії – відродженої, сильної та непереможної!

 

Велика шана, подяка та низький уклін мужнім захисникам рідної землі!

Слава волелюбному та працелюбному українському народові!

Слава Україні!

 

З повагою

Начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна

Герой України

генерал-майор                                                     І.В.ГОРДІЙЧУК