ЗУСТРІЧ НАЧАЛЬНИКА КВЛ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ГОРДІЙЧУКА І.В. З ЛІЦЕЇСТАМИ 3 НАВЧАЛЬНОЇ РОТИ

17 вересня 2018 року відбулася зустріч начальника Київського військового ліцею імені Івана Богуна генерал-майора Гордійчука І.В. з ліцеїстами 3 навчальної роти.

Особливу увагу Ігор Володимирович приділив спілкуванню з юнаками пільгових категорій: сиротами, позбавленими батьківського піклування та тими, чиї батьки загинули, захищаючи Батьківщину на сході України. Він не тільки порадував хлопців солодощами, а й надав батьківські настанови щодо уважного ставлення до навчання, дотримання дисципліни та обрання у майбутньому військової професії.

Також ліцеїсти, які вже за перші тижні перебування у КВЛ виявили сумлінність, дисциплінованість та зразкове виконання обов’язків ліцеїстів, отримали від керівника ліцею заохочувальні грамоти.

Не забув Ігор Володимирович відмітити й спортсменів роти, які вже продемонстрували гарні результати під час спортивних змагань.

Цікавою та пізнавальною став для ліцеїстів 3 роти перегляд слайд-шоу, присвяченого випускникам роти 2018 року, які наразі навчаються у вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України.

Як зазначив генерал-майор Гордійчук І.В., їх вибір має стати прикладом для всіх юнаків, ми всі маємо пишатися їх вибором життєвого шляху – служіння Україні у лавах її Збройних сил.